Pošli to dál (2000)

!!!SPOILER!!! Výjimečný film s neskutečně hloupým koncem. To musí jít každé poselství přes mrtvoly?

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

V rámci fantasy je to naprostý průměr, který svými filtry a příběhem připomíná kombinaci Twilight a Queen of the Damned až příliš silně. Předvítatelné a plné logických chyb. Celkově to zanechá pocit otupělosti a demence. Nicméně zabaví. Nuda to není.

Eorin shinbu (2004)

Neskutečně příjemná záležitost.

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

Příjemná atmosféra parku, skvělý Sam Rockwell a jemná krása AnnaSophie Robb. Fakt příjemné.

Hrdina (1997)

Pěkně natočenou akci kazí nekvalitní audio, imbecilita postav a pistolové finále.

DOA: Na život a na smrt (2006)

Příjemná vymejvárna se skvělou akcí a pěknejma kočkama, kopírující úspěšný koncept Mortal Kombatu, jen bez fantasy prvků. Nic víc, nic míň.

Eega (2012)

Sice další videoklip ve filmu, ale jen jeden, takže se to dá. Nicméně příběh je originální. Je to sakra vtipné, dobře natočené s parádními nápady. Tady musím dát plnej. Šílenej film, ale fakt jsem se moc bavil.

Ghajini (2008)

Nolanovo Memnto natažené do monstózních rozměrů. Když pominu nelogické chování a chyby, kterými se film hemží musím konstatovat, že to není tak zlé. Samozřejmě nechápu Indickou mentalitu, ale ty videoklipy byli fakt moc i na mě. Romantická rovina se mi líbila. Bylo to vtipné, bylo to dobře zahrané, se sympatickou dvojicí. Vlastně jsem se díval na dva filmy, o čemž svědčí i stopáž. Dramatická rovina byla přehrávaná, právě ona byla plná chyb a nelogičnosti, ale stále by to šlo. Kdyby nezrychlovali jinak solidní akci. Choreografie bitek byla fajn, ale to zrychlení bylo absurdní a hloupé. Kdyby ta akce nebyla zrychlená, dal bych 4*, ale takhle to vypadalo, jako by se tam mlátil Charlie Chaplin.