Hellou goseuteu (2010)

Celý film jsem se bavil, čtyřku by určitě schytal. No ale konec to dokázal vyhoupnout na maximum. Měl jsem slzy v očích a v zádech mrazivou dýku. Krásné.

Geokjungmaseyo, gwishinibnida (2012) (seriál)

Možná trochu nedomyšlené a ten televizní look se mohl omezit, ale jinak příjemná i smutná záležitost s překrásnou korejskou slečnou v hlavní roli.

Saikometeuri (2013)

Znalost korejských filmů a tak trochu jejich mentality mi dovoluje přehlédnout jistá dialogová okna, která by celý případ mohla vyřešit daleko dříve. Nicméně film je originální, dobře natočený a rozhodně hodně zajímavý. Nice.

Zápas o druhou šanci (2013)

Celkem plynule jedoucí drama, které chtělo více momentů s dětmi, které se vlastně staly katalizátorem celého příběhu. Křesťansky přepálený konec mi znechutil předchozí 3/4 filmu. Aćkoli jsem pokřtěn, v Boha věřím asi jako v to, že moje betonový ponožky budou vystupovat před naplněnou Lucernou se hrou "Shaekspear na ukulele."

Hon (2012)

Já vůl jsem si tenhle vytříbený thriller pustil před spaním. Opravdu přiškrcující atmosféra a vynikající výkon Madse Mikkelsena.

Adam (2009)

Vynikající film. Opravdu vynikající. Ale tvůrci záměrně vynechali klasický happy end. No...v tomto případě to filmu spíše uškodilo.

Machři 2 (2013)

Mě to opravdu pobavilo. Moc dobrá komedie.

Kick-Ass 2 (2013)

Na jedničku to nemá ani náhodou. Ačkoli choreografie byla super, stylizaci chybělo něco důležitého. Všechno špatné ale vyvažuje úžasná Chloë.

Já, padouch 2 (2013)

Ať si říká kdo chce, co chce...ty citrónový tic-taci jsou prostě boží.