Artype (1966) odpad!

Tohle se dá taky nazývat filmem?

Occupations (2007)

Naprosto trefné. A to je důvod, proč do kina chodím hodně omezeně. Buďto chytnu stádo kopajících "malejch" harantů (měli by za sedačky nainstalovat nějaký kinetický bariéry) a nebo partu uhihňanejch blbejch teenek. Díky Larsi, velice upřímné vyznání! Opravdu jsem se nahlas zasmál!

Hodina pravdy (2002) (pořad)

Soutěž někdy průměrná, někdy dost napínavá. Podobně jako třeba Bludiště, AZ kvíz nebo Chcete být Milionářem jsem to ve své době sledoval a Hodina pravdy se mi líbila asi nejvíc.

Bludiště (1997) (pořad)

Ve své doby jsem to docela sledoval a měl to rád. Je to rozhodně jedna z těch inteligentnějších soutěží, ale postupem času mě přestala bavit... Jako malého mě vždy fascinovala úvodní znělka.

Resident Evil: Afterlife (2010)

O kus horší jak trojka, ale přesto dost dobré. Kouká se na to dobře, efekty jsou na hodně solidní úrovni, ale příběh je prakticky nulový (i když na začátku vypadal dost slibně). Závěr snad poprvé u této série navnadil na pokračování.

Resident Evil: Zánik (2007)

I když je trojka díl s nejslabším příběhem, stylově a po akční stránce se mi líbil nejvíc. Bylo to takové postapo sci-fi s prcajtlich babama, cool efektama a již tradičně slabým zakončením. Oproti předchozím dílům hodnotím o stupeň výše, protože to byla mnohem lepší zábava. 4*

Resident Evil: Apokalypsa (2004)

Akčnější a efektnější než jednička, ale na více jak 3 hvězdy to není. Je to příjemná oddychovka, ale nic víc. Rozhodně nijak extra zapamatovatelný snímek, ale přesto slušná zábava.

Resident Evil (2002)

Slušná vyvražďovačka na motivy slavné série Resident Evil. Nenadchne, vyloženě neurazí. Není to nic, co bych chtěl vidět víckrát, ale na druhou to byla místy dost slušná zábava, kterou akorát kazila hodně špatná hudba.

Vyhazovači (2008)

Rozhodně nic nového pod sluncem, ale příběh je je vyprávěn moc pěkně a v závěru hezky graduje. Herecké výkony jsou na vysoké úrovni a tak celkově je to velice slušná filmařina. Mel Raido je taková britská verze Steva Carella. Líbilo, fock ya!

Kytice (2000)

Nelíbilo. Básně jsem četl, nijak extra mě nezaujaly a to samé film, u kterého mě navíc vadily hodně amatérské herecké výkony a mizerná logika (polednice vypadala vyloženě směšně). Jako divadlo možná, jako celovečerní film to je ale bída.