Síla lásky (2009)

Takové celé poetické smutné ubrečené.Jenže jak zaznělo ve filmu život v přírodě je válka.Boj o přežití.A to tenhle film rozhodně není.Herecké výkony standardní.Jennifer Connelly se svými několika posledními filmy zaškatulkovala jako uplakaná panička obětavá matka ušlápnutá manželka atd.Já bych jí už zase nejradši viděl jako femme fatale,vražedkyni,kurvu nebo cokoliv co jí ušetří toho plačtivého pohledu.

Andělé a démoni (2009)

3apůl hvězdy.Je to určitě lepší než šifra.Když to vemu kolem a kolem tak je to povedená krimoška z vatikánu.Nicméně jednoznačně si mě Howard udobřil výtečným Frost/Nixonem.

Souboj Titánů (2010) odpad!

worthhington není herec.Dvě největší zklamání Avatar a Souboj titánů.Tohle není filmová cesta po který bych chtěl chodit.Lituji mladší generace diváků,kteří obdivují tyto reklamní sestříhaniny hlavně aby to bylo kůůůl a hustý todle je fakt hnus.

Sherlock Holmes (2009)

je to blbost a s sherlockem to nemá nic společnýho ani název.

Life on Mars (2006) (seriál)

Hodně povedený britský krimi serál.Pět hvězd je už jenom za nápad a to že nezaostává i provedení a výteční herci je super.

Bílé maso (2008)

Výtečný temný krimithriller,který nedodržuje žánrové postupy a právě proto nenudí ani minutu.

Terminator Salvation (2009)

bohužel nepovedené pokračování.Tentokrát Bale šlápl vedle.Třetí terminátor byl taky nic moc,ale tenhle je ještě horší.Triky a rozpočet nejsou všechno pro mě je nejdůležitější atmosféra a tady žádná nebyla.Slabé dvě hvězdičky.

Loď duchů (2002)

Mediální masáž na podporu tohoto filmu byla veliká o to větší zklamání to bylo pro diváka čekajícího alespon solidní béčkový horror.Horror to není a je to klasický f-kový us výrobek.