Atlas mraků (2012)

Bolo to na mňa strašne dlhé a celý film som vydržala pozerať len kvôli tomu, že som sa spoliehala na to, že koniec všetko zmení. A tak sa aj stalo.

Až je koupím, budou mý (2012) (pořad)

Zase interiérový design, premeny zo škaredých na pekné, to ma vždy poteší. Chlapci sú fakt šikovní.

Kimora - Life in the Fab Lane (2007) (pořad)

Rada si to pozriem, keď sa chystám do práce. Prečo sa nenechať inšpirovať niekým úspešným?

Chico a Rita (2010)

Aj keď je to príbeh tuctový, ako sa to tu často spomína, je spracovaný nesmierne kreatívne a originálne. Nádherne nakreslený film s úžasnou hudbou.

Zůstaň se mnou (2014)

Keby sa film skončil o takých 5 sekúnd skôr, bolo by to celé oveľa oveľa lepšie.

Kidulthood (2006)

Neskutočne ma tie deti rozčuľovali, som strašne rada, že v mojom živote a spoločnosti je viac morálky a zmyslu.

Dárce (2014)

Nebyť toho hrozného konca, dala by som 4*. Pekná myšlienka, pekné spracovanie, až na tie spomalené scény mi hádam nič nevadilo. Herecké obsadenie nič moc, ale nevadilo, príbeh nedoriešený, veľa vecí nedomyslených, no ako píšem, myšlienka je veľmi silná. Nejde oddeliť dobro od zla, nič nie je len čierne či biele a emócie sú dôležité.