Hunger Games (2012)

Podľa mňa si tento film zaslúži lepšie hodnotenie. Bavil ma a stále baví, rovnako ako kniha. A Jennifer je skvelá.

LEGO® příběh (2014)

kvôli vašim 86 percentám sme dnes utratili 10 eur, ktoré by sme využili oveľa rozumnejšie a hlavne zábavnejšie, napr. zapálením, vyhodením do vetra, spláchnutím do hajzlu atď....

Pan Rosnička (2005)

Neviem, čo si mám o tomto filme myslieť, neviem, čo ním chcel básnik povedať, ale nerozčuľoval ma ani neotravoval, len si akosi nenašiel miesto.

Navždy spolu (2012)

No čo povedať... romantika na entú, ale treba mi ju a k tomu pár slzičiek stekajúcich po líčkach a čo viac si žena môže priať.

Malá princezna (1995)

Malá princezná je odjakživa moja najobľúbenejšia kniha. A film za ňou veľmi nezaostáva. Aj keď ma trochu sklamalo, že tam toho dosť dejovo pomenili, nestráca svoje rozprávkové a zázračné čaro. Výber hercov sa mi veľmi páči, Liesel je ako Sara strašne roztomilá a táto rola jej naozaj sadla, Eleanor ako Miss Minchin je tak isto neznášaniahodná ako v knihe :) Veľmi pekné dielko :)

Škola rocku (2003)

Milujem ten film :) Teacher´s Pet je skvelý song, deti sú úžasné (mám na deti slabosť) a Jack Black je skvelý pedagóg :) Film plný radosti a ideálov a to ma nikdy neomrzí :) Nech si každý hovorí, čo chce (klišé, idylická Amerika a pod.), je to fakt pekný film na dobrú náladu a trochu pozitivizmu do tohto nášho negatívneho života.

Válečný kůň (2011)

S pribúdajúcimi minútami odbúdali hviezdičky. Neskutočné klišé a gýč na gýč, zabila to záverečná kamera s divným farebným filtrom z Marsu.

Mrazík (1964)

Nikdy nezabudnem, aké pocity vo mne vyvolávala táto rozprávka v detstve.