Morbius (2022) odpad!

Strašne zle. Čím to je, že aj kvalitný herec tu pôsobí ako tupelo?

Malá mořská víla (2023)

Myslím, že takéto zle hodnotenie si táto rozprávka fakt nezaslúži. Stále mám v sebe detskú dušu a tá bola nadšená. Nádherné farby, podmorský svet, Ariel bola krásna, hravá a nevinná, Eric presne tým princom, pre ktorého sa oplatí vymeniť rybí chvost za nohy, páčili sa mi aj piesne aj napriek všetkej tej kritike, páčila sa mi aj zmena prostredia za karibské aj to, ako všetko dávalo trosku väčší zmysel, ako v kreslenej verzii. A ja sa budem za túto rozprávku kľudne biť! A po prečítaní niektorých primitívnych komentárov mi je zle! Co môže tak neskutočne vadiť, že VYMSLENÁ postava má inú farbu pleti ako KRESLENÁ?? Wtf? Halle je nádherná, ma nádherný hlas a Ariel nádherne hrá. A nech vás od tej nenávisti rozdrapí.

Spider-Man: Bez domova (2021)

🕸️ Výborne efekty 🕸️ Krásny vizuál 🕸️ Skvelý príbeh 🕸️ Úžasný Tom 🕸️ Výborné prekvapenia 🕸️ Revala som ako fontána 😀

Příběhy nekonečna - Stasis (2020) (epizoda)

Oproti predošlým dvom dielom sa mi tento zdal emočne slabší. Ale téma rozhodne zaujímavá, zamýšľala som sa nad tým dosť, ako by to naozaj fungovalo. Hrdinka tohto príbehu ma však trochu hnevala, aj keď (a možno práve preto) mi trochu pripomínala mňa.

Příběhy nekonečna - Loop (2020) (epizoda)

Krásna hudba, pomalá atmosféra, scény, ktoré nedávajú zmysel až do konca. Dotklo sa to môjho citlivého miesta.

Dash & Lily - Chanuka (2020) (epizoda)

Pekný diel. Držím obom palce. A Lily, neboj sa 🙂 Byť weird je fajn.

Dash & Lily - Dash (2020) (epizoda)

Sympatické postavy, sympatický nápad 🙂

Krvavá nevěsta (2019)

Mala som v pláne pozrieť si horor a nakoniec sa z toho vykľula fakt dobra komédia 😀