Horší už to nebude (2006)

Zajímavý film. Určitě pro náročnějšího diváka. Nejsem si ale jist, jestli v tomto případě jím jsem. Asi ano. Příběh je kvalitní a nekopíruje. Ničeho takovýho jsem si nevšiml. Jen mě mrzí, že ve snímek výsledku vyzněl tak nějak obyčejně, ,,nezáživně". Hodnocení: 70%

Minority Report (2002)

Velmi kvalitní sci-fi s vydařeným dějem, které musí každého milovníka tohoto žánru zaujmout. A nejen jeho. Odehrávající se děj je opravdu skvělý, který se sám do sebe nezamotává. Nebýt té délky, tak to mohlo být maximum. Takhle 4*.

Důkaz na dosah (2002) (seriál)

Nic proti, ale další ,,stejný" německý seriál jako ostatní. Hrůza. Hodnocení: 15%

Všichni moji blízcí (1999)

Působivý až dojímavý film odehrávající se v období války na mě velmi zapůsobil. Skvěle zahrané drama. Jen víc takových filmů. Hodnocení: 90%

Nezvratný osud 3 (2006)

Stále stejný jako předchozí díly. Jen se liší ve způsobu smrti, nic víc. Už mi to přijde jako ubohost s cílem vydělat prachy. Škoda, že to neskončio hned u jedničky. Hodnocení: 40%

Univerzální voják (1992)

Univerzální voják má poměrně slušný scénář. Akce samozřejmě taky není k zahození, ale vyznívá to tak nějak ,,obyčejně", i když je to asi divný slovo. Ale dobrej snímek. Hodnocení: 65%

Dvojitý zásah (1991)

Opět se nekoná překvapení, ale Jean se rvát umí. Hodnocení: 60%

Domino (2005)

Narozdíl od ostatních musím vyjádřit téměř maximální spokojenost. V daném žánru určitě jeden z těch lepších akčních snímků. Nenudím se, film sleduju zaujatě, a to je pro mě důležitý. Příběhově a svou akcí jsem byl vtažen do děje. Sice člověka trochu mate, ale no a co? Jen kdyby Domino tak moc nevypravovala. Ale jako třešničku na pomyslným dortu je obsazení dvou týpků z Beverly Hills 90210. Taková ironie:)) Hodnocení: 80%