Wonka (2023)

Extrémně hravý a přátelský film navíc s fajn dabingem. Hudební scény rozzařovaly film a ani jednou jsem se nenudil a spíše si zpíval a nebo přemýšlel, jak ta čokoláda musí chutnat. Zpátky k těm hudebním scénám, protože nejvíce se u mě uchytila pasáž „Teď Drobka nalákám na gatě pošťáka!“ a ani nevím proč, asi mě to jenom rozesmálo. Humor byl takovej až přitroublej, což já rád, dementní věci. to je moje. Jediné, co bych možná vytknul, jsou nedostatečně prokreslení záporáci ale zase to není nic hrozného. Film hezky odsejpá a nakonec je člověk rád, že si to pustil.

Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství (2022)

Jako ne no. Prvního Strange absolutně zbožňuju a miluju ( Za mě asi nejlepší marvelovka ), a tak jsem byl na dvojku natěšenej a o to víc mě trápí, že to očekávání nesplnilo. V určitých momentech špatné cgi a nesmyslné chování postav mi to tak trošku zkazilo, ale i tak musím říct, že mezi těmi novými marvelovkami je tohle z těch lepších.

Nikdo (2021)

Takový odlehčený akční film, ke kterému se vždy rád vracím. Vidět Saula Goodmana jako profíka v boji je opravdu zajímavý a nevídaný. Mám pocit, že jsem tam viděl takový malinký závan humoru, který mi tam vůbec nevadí a je naprosto přirozený. Film navíc obsahuje neskutečně bezchybnou bojovou scénu v autobusu, která mě k tomuhle filmu vlastně přilákala. Zkráceně takový odlehčený John Wick.

Kosmonaut z Čech (2024)

Dost jsem se těšil na to, až si film pustím. Neskutečně mě to oslovilo, a dokonce předčilo mé očekávání. Nejvíce mě bavily rozhovory mezi Jakubem a Hanušem, které byly strašně zajímavé a neskutečně pozoruhodné. Musím dodat, že Hanuš je absolutní borec a neskutečně sympatický tvor a nikdy by mě nenapadlo, že kvůli filmu si budu přát, abych měl za kámoše mluvícího přerostlýho pavouka (fakt jako doufám, že nějakej Hanuš vyleze zpod mojí postele a začne si se mnou povídat o mých pocitech duši a o vesmíru). A ta hudba ta hudba je neskutečně klidná a magická a fakt jsem měl pocit, jako kdybych byl na meditativním kroužku. Ale nejvíc se mi v hlavě uchytil konec, který byl opravdu skvělý a neskutečně dobře udělaný snad po všech stránkách tak moc, že jsem bulel.