Mumie se vrací (2001)

Pár dobrých vtípků, neohrožený Fraser s chutí nakopat všem hnilotinám zadek a The Rock jemuž byste mohli spočítat pixely. 65%

Král Škorpión (2002)

AAAAAAAAAAAAHhhhhhhhhh Těžké béčko, ale když na veškerou logiku zapomenete a budete se věnovat jen "drsnýmu týpkovi" The Rockovi a krásné čarodějce(mohli vybrat i lepší) tak vás nechtěně směšné scény rozesmějí a dlouhé bojové pasáže uspokojí váš chtíč po popcornové americké akci. BTW: V té Gomoře maj všici tak pěkně bílé zuby :-D

Boeing 747 v ohrožení (1996)

JO, Lima má pravdu každý máme svou úchylku a tahle je moje je to možná přecpané klišé všeho druhu, ale u mě to i tak vyvolalo napětí třeba když Halle Berry ukazovala vzkaz skrz kameru nebo když Russell vnikl na palubu a v akci, já prostě neznám lepší film o přepadení letadla teroristy a jeho záchraně, je nějaký lepší??? tak mi ho ukažte!!

Baletní střevíčky (2007) (TV film)

Vím, že by se TV filmy měli hodnotit jinak než ostatní filmy, režiséři tu přece jen mají málo prostoru a hlavně času. Proto je asi tak málo kvalitních Tv filmů, avšak tenhle je vyjímkou. Oblíbit si hlavní trio slečen není problém, osud každé z nich je uveden, tak že to na vás zanechá dojem. Každá z nich má dostatečné charisma, aby vás zaujala. Celý film je propleten takovou tou pohodovou atmosférou sobotního odpoledne, kdy toho není moc co na práci tak si pustíte film jako je tenhle. A právě neustálá "pohodová" atmosféra kazí momenty, kdy hlavní hrdinové pohodu moc neprožívají. Snímku ještě ubírají na kvalitě takové věci jako klišé konec, rychlost s jakou hrdinky přišli k tomu hlavnímu - tanci. Ale to vše jsou nevýhody toho že je to určeno jen pro televizi. Není to skvělý film, ale na to že to mělo možnosti prachobyčejného prodlouženého dílu nějakého TV seriálu je to mimořádně dobrý a nenáročný snímek, který stojí za to zhlédnout. 80%

Smallville (2001) (seriál)

Sedmá řada byla neuvěřitelná, vlastně když si to tak vezmete. tak celej ten proklatej a trapnej seriál vznikl jen kvůli tomu, co se v sedmý řadě odehrálo. 60%

Neúplatní (1987)

Skvělá gangsterka, ikdyž ne úplně podle mého vkusu. 85%

Kmotr III (1990)

Kmotr zasazený do modernějšího kabátku? Proč ne? Ale asi ten modernější kožíšek ubíra na KMOTRovi3 nejvíc, už to nějak nemá ten pravý nádech jako v 50. a 60. letech. Michael už má pokrk bossování mafie a chce už žít normálně. A jak v dvojce měl rozdělané obchody přes celou Ameriku, tak tady se snaží dobýt celý svět a dosáhne i na papeže a kardinály ve Vatikánu. Jde tu o akcie jisté firmy, díky kterým by už byl zabezpečen do konce života. Samozřejmě, když jste už jednou mafiánem tak nemůžete couvnout. I přes ztrátu nádechu jak jsem zmínil na začátku si Coppola stále počíná mistrovsky jako v minulých dílech. Závěrečných 20 minut byly neuvěřitelných skomponované s operou. A tragický konec mě dostal tak, že jsem pak další měsíc přemýšlel o celém KMOTRovi vůbec. Myslím, že bychom měli být vděční za tak skvělou trilogii filmů, která se natočí snad jen jednou za sto let (a to kamera existuje 100let). Něco tak mistrovského kalibru jsem neviděl a myslím, že ani za celý zbytek svýho života ani neuvidím.

Asterix a Obelix: Mise Kleopatra (2002)

Víte jsou 3 typy komedií 1. Dobrá komedie ve vás zanechá úsměv na tváři spokojenost a ještě dlouho po té si pamatujete dobré vtipy a gagy. 2. Po špatné komedii odcházíte unuděni popřípadě zhnuseni a jen přemýšlíte o tom jak jste mohli ten čas líp využít. 3.A pak je tu třetí typ, který je tak bláznivý, šílený, pitomý, idotský a prostě jako kdyby ho natočili utečenci z blázince, že vás prostě baví. Smějete se těm debilitám, i když vůbec nejsou vtipné. A právě předností tohohle filmu je jeho demence, která rozesmívá. Takovou magořinu jsem prostě ještě neviděl a proto dávám 5*.

12 opic (1995)

Originální, temný, krutý thriller BEZ JEDINÉHO KLIŠÉ. Se skvělými hereckými výkony a kvalitní režíí, nejlepší Sci-Fi thriller, co znám. 90%

Casino Royale (2006)

Film kvůli kterému chci být velkým pokerovým hráčem :-) Jeden z nejlepších Bondů. 85%