Eurotrip (2004)

Při vzpomínce na Eurotrip se mi vybaví zelený mužíček, díky němu Absinth a o tom bych raději nevěděl co to je, takže nemohu sloužit s nějakým komentářem, který by komentoval samotný film :)

Odpadlík (1992) (seriál)

Odpadlíka jsem sledoval opravdu pravidelně už jako malý prcek, vždy jsem chtěl mít dlouhé vlasy a brokovnici jako Lorenzo Lamas. Bohužel vlasy se mi divně kroutí, tak sme zvolil účes ve stylu Bruce Willise.

Smrtonosná zbraň 4 (1998)

Čtyřka sice nedosahuje kvalit předchozích dílů , ale i tak je důstojným zakončením téhle vynikající série.

Smrtonosná zbraň 3 (1992)

Třetí smrtonosná zbraň byl po dlouhou dobu můj nejoblíbenější díl série, jak jsem ale dospěl, více se mi líbí první dva díly. To ale neznamená, že ani tenhle díl není super. Navíc úvodní scéna s bombou v garáži je opravdu vtipná a to už vůbec nemluvím o ukazování si jizev...

Smrtonosná zbraň 2 (1989)

Když jsem včera viděl titulky tohole dílu nelenil jsem a zvedl jsem hodnocení z 4 na 5. Geniální film, plný skvělých hlášek ve venikajících dialozích a se skvělými výkony obou hlavních protagonistů... Co víc si přát? :)

Smrtonosná zbraň (1987)

První smrtonosná zbraň je tím klasickým filmem z 80. let o dvou poldech...Ale pan Richard Donner to natočil opravdu skvěle. Navíc jednička byla jen taková předeha k druhému dílu..

Statečné srdce (1995)

Statečné srdce je film který má srdce. Velké bitvy, napínavý děj, tragický konec hrdiny. Vynikající Mel jako herec v hlavní roli i jako režisér!

Matrix Revolutions (2003)

Pokud sem u Matrixu psal něco o pastvě pro oči tady to musím napsat nějak výtazněji Matrix Revolutions je neskutečná PASTVA PRO OČI!! Doufám, že se mi brzy naskytne příležitost vidět oba "druhé díly" hnedp o sobě takhle z toho mám prostě špatný pocit...

Ponorka U-571 (2000)

Tenhle film nastartoval moji mánii ve sledování akčních filmů v kině (díky mu za to). I přes to, že je scénář slabší dokáže U-571 pobavit.

Tenká červená linie (1998)

Při prvním sledování se mi to celé zdálo příliš chaotické a bez hlavního hrdiny. Po druhém zhlédnutí jsem byl nadšen, jeden z nejlepších válečných filmů (ale Ryan se mi líbil víc)