• Thriller

Kung Fu Panda (2008)

No nebylo to nic moc, skoro bych řekl tradiční animák. Ale přece jenom díky orientálnímu nádechu to určité kouzlo mělo. Berme v potaz, že je to film spíš pro děti, takže nějaká ta chybějící logika se dá překousout. Pár dobrých scén a vtipů tahá tenhle snímek nahoru, ale výš než na průměr to nevyletí. PS. nejlepší byla scéna "boj o jídlo" - misky a jídelní hůlky, ta se vážně povedla :)

Oko dravce (2008)

Tak jsem se na to těšil a nakonec jsem byl spíš zklamán. Bohužel... Adrenalinová jízda to sice byla, ale postrádalo to chvílema tolik logiky, že jsem nestačil koulet očima. Ještě k tomu tradiční hrdina s hrdinkou, oba mají ne zrovna povedený život a nakonec všechno dobře dopadne, USA jsou v bezpečí, hrdinové se do sebe zamilují.. no prostě musím si zaklepat na čelo. Vyšlo z toho jen akční béčko a to je málo

Kanibalové (1980)

Abych pravdu řekl, tak vůbec nevím, jak to mám hodnotit. Byl to hororový film, dokument o lidojedech nebo jenom nějaký fetiš porno?? Hmm těžko říct. Každopádně jako celek to nepůsobí dobře, jediné, co se tomu filmu povedlo, je, že šokuje asi každého, kdo to vidí. Tam byl cím jednoznačně splněn. Některé pasáže jsem přeskočil, protože na takovej hnus se vážně dívat nemusím. Zvrácenost režiséra je napováženou...

Italský hřebec (1970) odpad!

Vlastně jsem viděl jen asi pětiminutovej sestřih "toho nejlepšího" a jsem hrozně rád, že to nebylo delší nebo nedejbože, abych ten film viděl celej. Prostě kdyby se to jmenovalo Hoši od Bobří řeky, nikdo by nemohl říct ani slovo. Naštěstí se Stallone dal na lepší dráhu a dneska je z něho legenda, což je obdivuhodné. Italskýho hřebce už ale nikdy víc...

Pronásledovaný (2004)

Vůbec mě to nezaujalo, ani trochu... Celou dobu jsem se rozmýšlel, jestli se na to vlastně dodívám. Jedním okem jsem to sledoval, druhým šilhal na internet, kde jsem sledoval rozhodně zajímavější věci.

Nestyda (2008)

Je to pravda, vlastně to nemělo pořádný děj, jak to začalo, tak to taky skončilo (pár změn tam samozřejmě bylo). Jinak několik tradičně dobrých vtípků a celkově příjemná podívaná. Vašáryová už snad hraje úplně ve všem, i když tady jí ta role seděla. Byl to průměr, ale kvůli Karlu Gottovi (ano, bohužel se tam taky objevil) jdu s hodnocením ještě o něco níž. 2,5/5

Kód Navajo (2002)

Válečné filmy mám vcelku rád, takže jim občas dávám trochu vyšší hodnocení, než si možná zaslouží. U tohoto snímku to ale neudělám, jelikož to prostě nejde. O výrazných kvalitách mě nepřesvědčil, zapadl do průměru a jen náhodou se na něj podívám znovu.

96 hodin (2008)

Hm tak to byla jízda. Připomnělo mně to Odplatu, i když jí se to samozřejmě nevyrovná. Bylo to plné akce, ale zároveň správně ponuré a syrové. Chvílemi je potřeba přivřít oko (např. role dcery byla příšerná především díky herečce), ale takovým snímkům se to odpouští.

Tropická bouře (2008)

Jooo tomu říkám parodie. Bylo to správně ujetý, což jsem od toho taky očekával. Prostě se to povedlo, hodněkrát jsem se zasmál a i když to místama trochu skřípalo, film to byl dobrej. PS: Tom Cruise tam měl naprosto vynikající roli :D

Zakázané ovoce (1998)

Pěkná podívaná se silným hereckým obsazením. Dokonce ani Jennifer Lopez mně tam nevadila, přestože ji ve filmu moc nemusím (no v hudbě vlastně taky ne :)). Dobře se to sledovalo, některým momentům jsem se zasmál, chvílemi bylo potřeba přivřít oko a brát to s nadhledem. Konec znamená (tradičně) o hvězdu míň a ještě nějaké to mínus za celek (těch chyb tam bylo víc). Takže celkově 3,5/5