LOL (2012)

Špatná kopírka originálu z Francie... Doporučuji shlédnout originál z roku 2008

Třicet případů majora Zemana (1974) (seriál)

Když si odmyslím komunistickou ideologii, tak to je naprosto skvěle zahraný a natočený seriál z kriminalistiky.

Jádro (2003)

Nápad super, ale sakra tohle je hooodně velký Sci Fíííí :)) Signál s řídícím centrem, když jsou x desítek kilometrů pak i tisíců kilometrů hluboko? :D V reálném světě člověk ztratí signál sotva vleze do metra... Každopádně herecké obsazení i jejich zahrání bylo super! A líbí se mi jak to režisér pojal. Zkrátka, být nad věcí, chladnou hlavu a užívat si to :)

Klip (2012)

V kontroversnosti se meze nekladou. Film místy až moc " drsný " někdy dle mého až přehnaný, ale od pravdy to nebude daleko.

Vražedná rychlost (2010)

L-39 náhodou super, že se objevila :)) Každopádně takové lepší Bčko s docela slušnou akcí. Jinak víc od toho nečekejte. Podívaná při unavení po práci super :)

Poslední týden (2008)

Neuvěřitelně krásný film, se skvělým vyprávěním. A jak to už někdo psal, musí se vidět!

Den poté (1983) (TV film)

až mě z toho mrazí jak skutečné to mohlo být ... může být?

Mrak (2006)

Na němce zatraceně dobrý film! Velmi pronikavá hudba

Green Lantern (2011)

Osobně si myslím, že tenhle hraný komiks za to opravdu stojí. Některé názory co tu čtu mi přijdou skoro až naprosto mimo mísu. A mám pocit, že někteří ho ještě ani neviděli. Každopádně za mě super nápad od DC a provedení více než dobré. Super efekty a dobrý příběh. :)