Wimbledon (2004)

Tzv. Líbivá romanťárna :) Neurazí a příjemně pobaví.

Kapitán Phillips (2013)

Dech beroucí a naprosto skvěle natočený příběh. Naprosto dokonale zahraný kapitán v roli Toma Hankse, který až neuvěřitelně přesvědčivě zahrál všechny fáze unesených, vč. šoku a postupného uvědomění si, co se vlastně stalo. Poutavá a skvěle odvedená kameramanská práce společně s velmi kvalitní režií. Tenhle film si 5* rozhodně zaslouží.

Millerovi na tripu (2013)

Tak tohle mě posadilo :D Výborná bláznivá komedie, která je skutečně vtipná ( ne rádoby ) s perfektními hláškami

Machři 2 (2013)

Tyhle filmy se zkrátka točí aby se lidi zasmáli a upřímně kdo se tady nesmál? ;) Film je prima odychovka

Muž z oceli (2013)

Za prvé naprosto skvělá kamera, kde si Mokri vyhrál. Za druhé spád. Film má spád a člověk nemá ani ponětí, že film měl přes 2 hodiny. 2 hodiny naprosto skvělé podívané. Za třetí efekty. Dokonale propracované bez přemrštěnosti o proti jiným Sci-Fi filmům. Člověk by řekl až skvěle realistické. Za čtvrté Snyder se toho ujal a chopil velmi zručně a jen díky jeho skvěle propracované režii člověk dostal vše co kdy v Supermanovi bylo a co od toho divák očekává. Za paté Hans Zimmer. Myslím netřeba práci tohoto mistra rozepisovat detailněji. Za šesté nepřehnaný amerikanismus i když asi na naléhání korporace poslední scéna s dronem to dodatečně splňuje. Naštěstí jen ta poslední. Nečekal jsem. Překvapil 5*

Stážisti (2013)

Jedním slovem zábavné. :) A upřímně každý druhý by rád pracoval v Googlu, ale za jakou cenu. Lidé tam skutečně žijí a google si taktéž udělal pěknou reklamu. Ale film je plný skvělých hlášek a určitě stojí za zhlédnutí

Croodsovi (2013)

Čekal jsem další obyčejný animák, ale od dob IceAge 1 jsem našel konečně parádní pokračování. Prosím přídavek :)

Martin a Venuše (2012)

Po delší odmlce velmi hezky česky natočený film. Bavil jsem se u celého filmu a komu je lehce přes 30 to jistě ocení.

Zpráva o Europě (2013)

Naprosto dokonalé, nefalšované na nic si nehrající Sci-Fi. Tohle je třída! Hodně vysoká! A ani bych se nedivil kdyby spadla za čas do třídy klasik :)