Let (2012)

Denzel zahrál skvěle svoji roli, ale je pravda že moralizování ve filmu je až okaté. Ale jo stálo to za to :) verbal: +1 :DD

Katy Perry: Skutečná tvář (2012)

Dokument určitě zajímavý, pohled do jejího tourné a částečně i jejího života je super, jen osobně mi tam chybělo více dynamičnosti z míst kde vystupovala, ale i tak to splnilo mé očekávání. Její tvorbu mám opravdu rád a takovýhle snímek jen potěší. Nechápu, ale co na tom stálo 12mil. dolarů. Trochu předražené řekl bych.

96 hodin: Odplata (2012)

Ano film má několik much, které smrdí naivitou amerických snů i když se jedná o snímek z bageterie, ale i tak je to velice slušný akční film, který velmi hezky navazuje na první díl. Zkrátka Marko z Tropoje nezůstane bez odezvy. Kdyby jedna z hlavních postav ( matka, dcera ) zemřeli, dal bych tomu onu pátou hvězdu. Takhle mi přišla tvrdá mafie z počátku postupem filmu trochu měkká. Asi tak jako plastová pouta Neesona. Film každopádně nenudí, má dobrou kameru a ano některé scény jsou lehce nepřehledné, ale nekoná se totální nepřehlednost jako u M.B. Transformerů jak tu někteří píšou, že se nemohou vyznat v potyčkách. Myslím, že stojí za to.

Konfident (2011)

Hnusná doba, ale výborně natočena a v celku slušně ukázána v tomto filmu. Jen by to chtělo méně servítek a méně medu.

Bastardi 3 (2012) odpad!

Pane Magnusku, vykašlete se už na to... To se nedá. Nemáte pro to potřebné vlohy.

Rebelka (2012)

Jedním slovem PIXAR!

Amazing Spider-Man (2012)

proč? ... proč natáčí něco co už natočili 20x předtím a vypadá stejně jako první spidy? Navíc je to daleko nudnější.

Skyfall (2012)

Dle mého jeden z nejlepších Bondů :) Je fakt, že tenhle byl poměrně umírněný, ale o to víc sexy. Musím zdůraznit propracovanost triků a skvělé kamery se střihem. Dech beroucí pasáže opravdu člověka vzali :) 4 hvězdy, protože přeci jen jsem očekával více akce, ale jinak film v TOP kvalitě!

Cesta (2009)

Ukňouranej malej fracek mě v tom filmu opravdu deptal... jinak nápad dobrej.