Wonder Woman (2017)

Jako základ si připravíme DC komiks, přidáme odlehčenej MCU styl vyprávění, špetku romatiky a tradá! Wonder Woman hotova, enjoy. //

La Llorona: Prokletá žena (2019)

Pár věcí co mi zůstalo v hlavě: 1) Rychle to utíkalo a bylo to lepší než Sestra. 2) "Bubáčice" byla fujky. 3) Cameo Anuk-Su Namon. :-)

Birds of Prey (Podivuhodná proměna Harley Quinn) (2020)

Fajnová, akční, vtipná jednohubka. Girl power v plný síle, plný hlášek a s výbornym Mcgregorem jakožto krotitelem rozhněvaných žen. Nic co by stálo za opakovaný shlédnutí, ale zábava to je a kdo nedostane chuť na vaječnej sendvič je hoden obdivu. ;-P

Chata v horách (2012)

MEGA NÁMRD! BOMBA! ŽŮŽO LABŮŽO! Jenom za poslední overthetop třetinu si to zaslouží plnej počet! <3

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

I přes malinko přepálenou délku, ukázkovej příklad dobrýho sequelu! Bere si to dobrý a povyšuje na vyšší úroveň poutavější zápletkou, zajímavýma záporákama, klasicky výbornym Ewanem v hlavní roli a zároveň zvládne nostalgicky pomrkávat na fandy původního filmu. <3

Osvícení (1980)

Je to umělecký dílo, Nicholson perfektní psychouš, hlavní herečce při natáčení opadala půlka hlavy a Kubrick je magor posedlej precizností. Jasně. Ale to ještě neznamená, že se z toho každej posere jak je to úžasný..U málokterýho filmu jsem tak často nesledoval čas, jako u tohohle...Ikdyž je fakt že u scény s bábou v koupelně jsem málem omdlel, ta se fakt povedla! >:-O

Carrie (2013)

Důstojnější a daleko koukatelnější adaptace, než ta původní ze 76. Minimálně na Grace Moretz se kouká mnohem příjemnějc než na tu afektovanou vykulenou borku ze starší verze, tam jsem se fakt musel jenom smát kdykoliv byla v záběru..Zato z týhle Carrie když dojde na lámání chleba, jde fakt strach a nechtěl bych být ten kdo jí nasere. Atmosféra v průběhu navíc hodně dobře graduje, až do pověstnýho masakrózního finále, kde se rozpoutá to správný inferno! Zase jednou to místní hodnocení fakt nechápu...:-D

Zdrojový kód (2011)

Peckovní napínavý scífko o honu na teroristu v úmyslný "časový smyčce" co má rychlej spád i tempo a nenudí ani vteřinu! <3

Syn temnoty (2019)

Hodně dobrej nápad s alternativní verzí superhrdiny, kterýmu v dětství mrdne v palici a místo zachraňování domácích mazlíčků, začne systematicky likvidovat každýho kdo se na něj byť jen křivě podíval. Svižnej, surovej horor se znepokojivou atmosférou, když dojde na gore, tak je fakt nekompromisní a finále je celkem hukot! \*/

Ve jménu krále (2007)

Viděno v době, kdy jsem ještě neměl ani potuchy kdo to Uwe(in) Boll(t) je a i s odstupem času musim konstatovat, že v záplavě všech těch sraček co natočil je tohle asi to nejkoukatelnější dílo s překvapivě dobrym ansámblem.. Především Statham tomu hodně zvedá laťku a dodává tomu ty správný koule. Je to takovej další Kurýr, akorát debilní a jsou tam rytíři a kouzla...That's all../

Časové pásmo bylo změněno