• Krátkometrážní

Správní chlapi (2016)

TEN pocit, když se vezete na extra pohodové a vrchovatě vtipné vlně filmu od začátku do konce. K tomu několik pamětihodných scén a neodolatelný Gosling jako bonus. Jsem syt.

Bakaláři 1997 - Poslední koncert (1997) (epizoda)

Nezapomenutelné díky manželské idylce Holubové s Kleplem (protože "ty hejvymetálisti, to sou satanisti, mámo!"), křenícímu se Holubovi a barokním smyčcům.

Criminal: V hlavě zločince (2016)

Režisér Ariel Vromen musí disponovat nějakými nadpřirozenými schopnostmi, díky kterým je schopen zhypnotizovat herce první kategorie a vnutit jim roli ve snímku, jehož kvalita se pohybuje na mentální úrovni odtokové roury v kabinách zkorumpovaného fotbalového klubu. Kdyby si spolu Oldman, Costner, Reynolds a ostatní hvězdy tohoto snímku sedli do jedné místnosti, nic by nedělali, jen by na sebe koukali a občas si někdo z nich prdnul, byla by to neporovnatelně hodnotnější a hlavně DUCHAplnější zábava.

Bakaláři - Šachy (1975) (epizoda)

I kdyby byl tento příběh nakrásně povedený, jakože není, tak by jej dolů srážel krutý castingový fail, kdy byla do role údajně málo půvabné dívky obsazena Janžurka. Jenže ta ošklivá není, a to ani když ji režisér nasadí brejle a vysadí make-up.

Strom vědění dobrého (1976) (TV film)

Höger mně tady přišel nějakej divnej. Jakoby ho to ani nebavilo. Se mu nedivim.

Bakaláři - Dveře (1981) (epizoda)

Onehdá se mně zasekly dveře vod hajzlu a ve výsledku to byla nejmíň o hvězdu lepší zábava, než tento paskvil.

Já a Karel (1998) (TV film)

Hezká jmenovitá parafráze na film Karel a já. Tím ovšem veškerá zábava hasne.