Drsný a drsnější (1996)

taková příjemná, ale trošku obyčejná puzzlovitá kriminálka, kdy sledujeme jak se osudy pár hlavních protagonistů slévají do jednoho. Bezva byl minutář James Spader a supr kočka Charlize Theron.

Akta X: Chci uvěřit (2008)

občas zmatené, občas trapné nebo kýčovité a hlavně celkově tak nějak bez atraktivní zápletky, ale hlavní postavy jsou pořád sympaťáci i v tomto nemastném-neslaném celovečeráku.

Volba (2005)

ač oplývající bezvadnou gangsterskou atmosférou, něco tomu chybí - možná trochu akce, větší spád nebo výraznější charaktery, každopádně jsem moc zvědavej na dvojku.

Sejmi eso 2 (2010)

sice se moc dlouho čeká na akci a výbuchy jsou opravdu tak mizerné jak se tu píše, ale dá se to zkousnout a nuda to rozhodně není - hereckému obsazení u mě kralují Vinnie Jones a Tommy Flanagan, jejich zabijáci jsou opravdu největší stylaři, jen škoda že mají tak málo prostoru a že celý film působí tak trochu amatérsky, protože pár bezva nápadů a i partička bezva charakterů tu je.

Hairspray (2007)

průhledná muzikálová agitka o tom, že jsme všichni lidé a nezáleží na tom zda jsme černí, bílí, tlustí nebo hubení. Taneční choreografie byla výborná, písničky mě až tak moc nechytly, bavil mě Travolta jako buclatá mamina a suprový moderátor TV show Corny a rozněžňovala mě neskutečně roztomilá školačka Amanda Bynes.

Lars a jeho vážná známost (2007)

poměrně nenápadnný a vcelku příjemný snímek s výborným Ryanem Goslingem a sexy Biancou v hlavní roli:).

Bitch Slap (2009)

totálně antifeministický filmeček ve kterém každou chvíli kamera labužnicky přejíždí přes sexy křivky tří hlavních hrdinek (přičemž přesně kopíruje chlapský pohled - nejdřív dlouhý záběr na kozy a pak až na obličej:) a scénář znalecky dává záminky k namočení trička, lesbickým polibkům nebo otrhávání dalších a dalších částí oblečení. No prostě se na to moc hezky kouká a pokud jste chlap tak z toho bez erekce nevyváznete. Příběh je sice slabota, ale celé je to brané děsně s nadhledem a je vidět, že jde spíš o poctu starým béčkařinám a kopanec do prdele zatrpklých feministkám než o plnohodnotný film, takže si nad absencí příběhu nemá ani cenu lámat hlavu. Navíc se tu objeví Hercules s Iolaoem i Xena s Gabrielou:)

Fido (2006)

sympatická blbůstka beroucí si do pusy veškeré klišé zombie filmů a amerických maloměšťáckých rodin. Reportáž na začátku je boží, zbytek na mě plynul moc pomalu, což je u filmu s absencí jakýchkoliv nečekaných zvratů v příběhu celkem na škodu.

Dolryeochagi (2004)

celkem obyčejná šablonovitá povídačka o nápravě špatných hochů pomocí sportu, nic víc, nic míň.