Červený pás (2008)

bitky byly pěkně realistické, ale přišlo mi jich celkem poskrovnu, film jako by se pořád líně převaloval na místě a kromě pravdivé finální myšlenky o komercializaci bojových umění, díky níž přestavají být umění uměním a stávají se sportem v němž se točí obří peníze a výsledky zápasů jsou známé už hodně dopředu, mi celý snímek přišel takový nemastný neslaný..

Chingoo (2001)

lehce naivní a podle mě tak nějak nemastné/neslané drama o přátelství - herecké výkony supr, bez těch slzopudných momentů na téma pravého přátelství a keců o gangsterech (místo činů) bych se klidně obešel a celkový příběh mi přijde jako už několikrát viděné schéma, ve kterém u mě co se zábavnosti týče rozhodně vede City Of Violence:). Friend bych hodnotil někde mezi ***/****.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

zmatená, zdlouhavá a po příběhové stránce nedomyšlená podívaná oplývající krásnými scenériemi, bezva herci a pár opravdu povedenými vtípky - ze všech tří dílů ale jednoznačně neslabší.

Hulk Vs. (2009)

ta půlka s Wolverinem je jednoznačně stylovější, ale jinak je to celý v podstatě o ničem - prostě dvě komixový jednohubky pro fajnšmekry...:)

Návrat oživlých mrtvol 2 (1988)

trošku horší než jednička, míň nápadů a ne tak zajímavé postavy, ale zombičí hláška "braaaaains, braaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaains!" je pořád nostalgicky kouzelná:)

Sekretářka (2002)

ze začátku velice nadprůměrné drama s mnoha komediálními momenty, ovšem ke konci transformující do rozplizlé (i když poněkud nekonvenční) romantické komedie.

Arahan jangpung daejakjeon (2004)

korejská akční komedie v matrixovském střihu, akorát s menším filosofickým dopadem:)

Těžce zamilován (2001)

blbinka na jedno použití s několika pěkně nechutnými tlouštíky.

Hellraiser II: Svázaný s peklem (1988)

Cenobiti v lidské podobě?! No to snad ne! Film se snaží působit velkolepěji než komorní jednička, což mu znatelně podkopává nohy a sráží z pozice důstojného hororu do skupinky lehce zapomenutelných krváků.

Čtyři bratři (2005)

obyčejná akční oddechovka na které není nic vyjímečně povedeného ani špatného.