Kajínek (2010)

Jeden z nejlepších českých filmů za posledních x let - takhle by se mi český film líbil daleko více - dost bylo existenciálních, trapných komedií rádoby ze života!

Vše pro dobro světa a Nošovic (2010)

Dokumenty nemám moc ráda, protože si myslím, že málokterý dokumentarista dokáže natočit objektivní dokument. Ani tento bohužel nebyl vyjímkou. Domnívám, že bohužel zobrazoval pouze ideu "zlá automobilka" a nedokázal se objektivně postavit ke všem skutečnostem - ano, zastavělo se úrodně pole na jedné straně - ale na druhě vzniklo tisíce pracovních míst, a to nejen přímo v Nošovicích. Automobilový průmysl je zcela vyjímečný v tom, že pracovní místa vytváří naprosto provázaně. Někdy jsem z filmu měla pocit, že autor občany "nutil", aby mu, co on chce slyšet... Zajímavé to určitě bylo, jenom příště víc objektivity, prosím... Doporučuju knížku: "A succesful transformation? Restructuring of the Czech Automobile Industry" od P. Pavlínka

Ajťáci (2006) (seriál)

sitcom, který nastartoval novou éru,nezapomenutelné epizody, při kterých jsem doslova padala smíchy ze židle

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

opravdu velmi vtipný seriál, na který bych se mohla koukat pořád, svým způsobem nástupce Přátel, i když pro mne ještě více zábavnější, pokud taková porce zábavy jde vůbec unést

Zoufalé manželky (2004) (seriál)

až krutě reálný obraz žen na jednom předměstí

Muži na stromech (2006) (seriál)

obyčejný seriál o neobyčejných lidech žijících v malém městečku na Aljašce

Hrdinové (2006) (seriál)

na cestu vlakem z Třeboně do Phy a zpět je tohle vynikající typ seriálu, jinak to není zrovna šálek mé seriálové kávy

Dr. House (2004) (seriál)

geniálně schovaná citlivá duše pod slupkou ironie, sobectví, sebestřednosti a cynismu

Sex ve městě (1998) (seriál)

trošku jiný pohled na New York z pohledu soběstačných třicátnic

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

moje středoškolská odpočinková dávka toho správného humoru, GG se často vyčítá,že ze sebe chrlí nepochopitelně rychle neskutečné hlody, a mne se právě tohle na nich líbí ze všeho nejvíc