Chceš mě, chci tě (2009)

romantická, předvídatelná, opravdu ničím se nelišící romantická komedie

Královna Viktorie (2009)

Krásně se na to koukalo, krásně se to sledovalo. Ať žijí romantické anglické filmy z let dávných a minulých!

Na hraně lásky (2008)

Film prakticky o ničem, téma nulové, nicméně se na to nepochopitelně daleko koukat

3 sezóny v pekle (2009)

Nejlepší český film za posledních minimálně pět let - otázkou zůstává, zda je to zlom v trápení, zda budou následovat lepší zítřky anebo je to jenom záblesk v moři mizérie... Uvidíme. + skvělý Kryštof Hádek - víc takových rolí pro něj!

2012 (2009)

Skoro tři hodiny mít pusu dokořán a vyvalené oči. Absolutní údiv. Očekávaná a neodvratná katastrofa. V tom dobrém slova smyslu, samozřejmě. Katastrofických filmů není nikdy dost!

Dokonalý únik (2009)

Napínavé, s nečekaným, leč příjemným a lehce děsuplným zvratem + lovely Hawai

Pařba ve Vegas (2009)

Já myslím, že to zas až tak k popukání nebylo, aneb na tento humor musíte být opravdu naladěni... Mne se to nepovedlo - třeba příště...

Přešlapy (2009) (seriál)

Sice prachsprostá kopie, ale já jsem ráda za každou takovouto vlaštovku v uzoufání nudném prostředí českých seriálů.

Harry Potter a Princ dvojí krve (2009)

Baví mne filmy, které člověk žere od začátku do konce, protože prostě musí. Musí proto, že se už kdysi dávno stal součástí "něčeho většího". Harry Potter pro mne vždycky bude srdcovou záležitostí, vždyť pamatuju ještě časy, kdy se fanouškové dali spočítat na prstech několika stovek rukou. Ale to už je dávno...

Andělé a démoni (2009)

Určitě ten film má kouzlo. Určitě má co nabídnout. I kdyby to měl být jenom fakt, že zobrazení Říma je dokonalé a pohladí na duši každého nadšeného turistu :)