• Krátkometrážní

Nemocnice Chicago Hope (1994) (seriál)

Jestli něco moc nemusím, tak to jsou seriály z nemocničního prostředí. Svou rádoby závažností mi přijdou většinou neskutečně alibistické. Tohle je jejich mírný nadprůměr a poslední seriál tohoto typu, na který jsem pravidelně koukal.

S Club 7 v Miami (1999) (seriál)

Já nevím, tu skupinu pořádně neznám, jasně, že je to produkt na jedno použití, filmově nijaké, ale strkat tuhle naprosto nevinnou záležitost pro určitou cílovou skupinu do jednoho pytle s telenovelami?

S Club 7 v L.A. (2000) (seriál)

Tak dobře, parta mladých se pobavila, někdo na tom vyděl pár peněz, seriál to je neškodnej a i tohle pokračování je ještě pořád lepší než telenovely, tak proč se za to na ně zlobit.

St. Tropez (1996) (seriál)

Telenovela na břehu mořském a po Francouzsku. Na rozdíl od svých latinskoamerických protějšků se bere vážně a o to zoufaleji vyznívá. Vhodné jako reklama na anorexii.

Brutální Nikita (1997) (seriál)

Dal bych možná i o hvězdičku víc, zpočátku to byla vážně solidní seriálová podívaná. Ale s postupem času scénář přitvrzoval do podoby "všichni proti všem", "nikdo nic neví", "všechno je stejně jinak", že mi začaly být osudy zúčastněných úplně fuk a bylo by mi i jedno, kdyby se zjistilo, že Sekci řídí Medvídek Pú.

Xena (1995) (seriál)

Mám podezření, že tady vznikla jakási soutěž. Současně s tímhle seriálem se začal točit i "Herkues" a tvůrci se vsadili, komu se podaří do seriálu naflákat víc kravin. Tomuhle se říká scénář! Za to, že tenhle neskutečný guláš drží pohromadě tolik sérií a za to, že dokáže i pobavit si určitě to hodnocení zaslouží. Kdo myslíte, že vyhrál?

Herkules (1995) (seriál)

Mám podezření, že tady vznikla jakási soutěž. Současně s tímhle seriálem se začala točit i "Xena" a tvůrci se vsadili, komu se podaří do seriálu naflákat víc kravin. Tomuhle se říká scénář! Za to, že tenhle neskutečný guláš drží pohromadě tolik sérií a za to, že dokáže i pobavit si určitě to hodnocení zaslouží. Kdo myslíte, že vyhrál?

Kobra 11 (1996) (seriál)

Jo, takhle nějak to tady na dálnicích vypadá. Auta létají vzduchem, kamiony explodují, honičky a hromadné havárie na denním pořádku. Je docela vopruz mezi tím pořád kličkovat. Na druhou stranu, kdo tady přežije autoškolu, může po D1 jezdit poslepu.

Ally McBealová (1997) (seriál)

O něco inteligentnější zábava než třeba "Přátelé", ale větší zájem se tomuhle seriálu u mě stejně nepodařilo získat. Své příznivce si může určitě získat s rostoucím věkem, ale pořád to pro mě je umělost zabalená do příjemnějšího obalu.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Kéž se nikdy nedožiju chvíle, kdy mi tento seriál bude připadat vtipný a inteligentní.