Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Komedie
  • Akční
  • Krimi
  • Animovaný

Oblíbené seriály (10)

Sex ve městě (1998)

Původně jsem seriál hodnotil 5 hvězdičkami. Byl úplným zjevením svojí otevřeností, emancipovaností a svojí neskrývanou adorací určitého manhatanského snobství a navíc vtipný a zábavný. Bohužel postupem času a rozsahem začíná být poněkud stereotypní a ztrácí svoje kouzlo, údernost a vtipnost. Snižuji z 5 na 4, ale stále cením poměrně vysoko!

Comeback (2008)

Z počátku jsem byl rozpačitý, ale když mám občas možnost to vidět, líbí se mi to čím dál více. Snad konečně český sitcom, který se podařil. Tvůrci se striktně drží pravidel žánru, humor zachovává určitou úroveň a výsledek je slušný. Výborný je casting počínaje Tomášem Matonohou, Kristýnou Leichtovou a Martin Dejdar se myslím po letech zase našel. Díl Zlatá rybka byl opravdová bomba! Doufejme, že to chvilku vydrží!

Show Bennyho Hilla (1969)

Benny Hill přenesl němou grotesku do současnosti a přidal notnou dávku lascivnosti, které ale nikdy není zase tak moc a tak explicitní, že by to bylo s přihlédnutím k žánru nevkusné. Úžasně hravé a zábavné, myslím, že žádný jiný komik mi nedokáže přinést úsměv do tváře tak spolehlivě a tak rychle jako právě Benny Hill.

Reklama

Reklama