22 Jump Street (2014)

Tenhle podprůměr vyzvedá pár výborných scén, kdy sem se fakt nasmál :-D

Hercules (2014)

Na celém filmu mě nejvíc zaujala Ingrid Bolsø Berdal. Bez ní by to bylo o hvězdu méně. Role jí sedla víc než Dwaynovi Hercules.

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Předchozí díl jsem chválil a dal s klidem 4 hvězdy. Tohle už zas bylo cejtit výcucem z prstu. Celkově druhý nejlepší díl série, ale znovu jako First Class už to vidět nemusím.

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

Je to 22 let co jsem byl na tom byl v Lucerně v kině a dodnes si pamatuju jakej to byl pro mě, jako malýho kluka, zážitek. Kultovní film.

Godzilla (2014)

Epesní megalománie, která mě naprosto kompletně strhla. A já si jen spokojeně vrněl s pytlem popkornu. Sice hlavní hrdina je nevim kdo a moc mi neseděl, nicméně v celkovém pojetí bomba biják :-D Godzilla a hmyzáci sou vidět jen párkrát, díky tomu pohled na ně nenudí. btw. Řev Godzilly mi sundaval obrázky ze zdi :-D

Oculus (2013)

Zklamán, čekal jsem víc. Začátek je hodně slibný, ale to neustálé přeskakování časových linií mě přestalo v půlce bavit.... Přitom nápad je to dobrej.

Temné stíny (2012)

Možná protože jsem na tom byl v kině a není to úplně klasický Tim Burton, tak se mi film - komedie, docela líbil :-) Jinak Tima Burtona fakt nemusím.

Kristy (2014)

Druhá polovina se mi hodně líbila. Celkově ale průměr.