Jungler

okres Praha

3 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 17.11.2016  17:02

Super pohodová komedie. Hubert je prostě bourák .

• 9.1.2016  22:18

Jsem otrly divak ale tohle mne obcas brutalitou a nasilim skoro sokovalo. Celou dobu jsem se kralovsky bavil.

• 18.11.2015  18:29
    Soudkyně Barbara (TV pořad) (2015)

To ma být špatný vtip?

• 14.7.2015  12:19

Jsem fanatickým uctívačem Terminatora. Je to jeden z nejzásadnějších filmů mého dětství. Ostatně jednička je stejně stará jako já :). Proto každý další film vnímám jako něco osobního. Jednička a dvojka jsou jasné legendy. Trojka mě bavila a neurazila. To co někteří označují za čtvrtý díl (Salvation) vůbec nepovažuju za součást serie a vnímám to jako plivanec do xichtu každého fanouška. Proto jsem měl opravdu veliký strach když oznámili Genisys. Po včerejší návštěvě Imaxu ale musím říct, že serie má opravdový čtvrtý film. Bavil jsem se, neurazil jsem se, efekty super, akce super, nelogičností v rámci cestování časem asi tak tisíc, ale who cares :) hlavní je, že tam vybuchujou věci a je tam Arnie!!! :)

• 11.5.2015  10:59

perfektní bondovka. Tam kde opravdový Bond zaostává (humor) tam Vaughn naprosto exceluje. Tam kde se Bond celkem snaží (zběsilá akce), tam Vaughn exceluje taky :)

• 10.4.2015  00:06
    Městečko South Park (TV seriál) (1997)

Miluju tehle seriál. Prakticky v každém díle je nějakej intelektuální přesah zabalenej do obří vulgarity. Naprosto mě fascinuje, že si dokážou udělat prdel prakticky ze všeho co na světě existuje! To mě opravdu extrémně baví.

• 14.3.2015  21:52

Super britská komedie. Strýček Alfie dokonalej. Žádná přehnaná intelektuálnost, je to i dost předvídatelný ale celou dobu jsem se perfektně bavil.

• 10.1.2015  00:04

Legendarni akcnarna. John McClane je prototyp ostryho policajta. Hans Gruber je zase naprosto dokonalej hajzl :D Hlasky obou jsou nesmrtelny. Celej film je proste moje srdcovka. Videl jsem to asi milionkrat, ale vzdy se rad podivam znovu :)

• 10.1.2015  00:01

Vyborna jednoducha komedie, ktera si vubec na nic nehraje. Urcite si ji dam nekdy znovu.

• 22.12.2014  23:18
    Kleopatra (1963)

Dokonalost! Po asi patnácti letech jsem se na film podíval a jsem unešen. Tenkrát sakra uměli dělat velkofilmy. Ani CGI na to nepotřebovali.

• 11.12.2014  18:04

Z mého úhlu pohledu to byl perfektní film plný hodně zajímavých myšlenek. Co se stěžování si lidí na pornografii, tak si myslím, že jsou jenom moc úzkoprsí. V celém filmu všeho všudy tak 5 minut nějakých tvrdších scén z toho porno fakt nedělá a ani film na nich nestojí. Každopádně kdysi jsem si říkal, že mít doma nymfomanku musí být super... teď už si to neříkám :-D A La Beouf byl perfektní! Tehle chlapík je mi čím dál tím víc sympatičtější když nehraje teenagera s robotama ale vrhá se na hodně vážné role. Druhý díl pak pokračuje v zajetém. Dal jsem je oba hned po sobě s tím, že jsem se díval na režisérské verze. Dvojka je tedy drobet tvrdší a o mnoho nechutnější. Nedoporučoval bych to moc citlivějším povahám protože minimálně jedna scéna byla nechutná dost i na mě. To ale nijak neubírá na kvalitě a odvaze filmu.

• 13.11.2014  01:42
    Interstellar (2014)

Naprostý masterpiece. Domnívám se, že jestli tento film odkudsi vidí Kubrick s A.C. Clarkem, tak oba nadšeně tleskaji. Rozhodně nelze říct, že by Interstellar překonal Vesmírnou odyseu, ale je jejím absolutně důstojným nástupcem. Nástupcem s hodně podobnou myšlenkou, který je ale stvárněn trochu stravitelnější formou tak aby ho byl schopný překousnout i dnešní divák. V budoucnosti až se bude psát historie science fiction, tak 2001 A space odyssey a Interstellar budou stát vedle sebe jako legendy!

• 23.9.2014  16:12
    Enderova hra (2013)

Mě to vůbec nebavilo. A to jsem hodně zapálenej scifista.

• 22.9.2014  23:31
    Gravitace (2013)

Jsem obrovským fanouškem kosmonautiky. Proto pravděpodobně jedinému filmu, který ji ukazuje tak jak přibližně opravdu vypadá, nemůžu dát méně než 4 hvězdičky. Dám jich ale 5, protože si myslím, že i po filmové stránce je to zpracované perfektně. O efektech ani nemá cenu mluvit. Přesně takhle jsem si to představoval, když film ohlásili. Dokonalé vizuální orgie pro vesmírofila povinnost. Dokonce i tu hromadu technických nesmyslností naprosto s klidem odpustím. Je to film určený pro zábavu a ne dokument o tom na jakých orbitách jsou jednotlivé stanice :)

• 22.9.2014  22:34

Hodně se mi to líbilo. Především Barkhad Abdi mě dostal tak úžasným stvárněním záporáka tak, že jsem ho občas měl rád, nebo ho litoval. Prostě chytrej kluk, kterej měl tu smůlu se narodit na špatnym místě. No a Hanks prostě klasika... Na konci jsem mu ten šok opravdu věřil!

• 9.8.2014  01:08
    Křižovatky života (TV pořad) (2013)

Tohle je opravdu moc :-D

• 18.6.2014  00:00

Perfektní sci-fi s imho hodně neotřelým nápadem, který je navíc i skvěle zpracovaný. Občasný logicky nesrovnalosti jsem okamžitě odpustil a užíval si flow. Film je plny vtipu a akce v dokonalým poměru. Takhle ma vypadat blockbuster. Tom Cruise měl tentokrát zatraceně dobrou ruku!!! Jo a full metal bitch je neuvěřitelná kost :)

• 16.2.2014  16:21
    Dobývání vesmíru (TV pořad) (2010)

Každy týden výtah aktuálních informaci o mém srdcovém oboru? K nezaplacení. Navíc perfektně fundovaně zpracovaný!

• 17.12.2013  21:26
    Rivalové (2013)

Srdce každého chlapa zaplesá při dokonalých záběrech na ohlušující burácející super silné stroje. Tento film si určitě zaslouží pořádné kino s kvalitním zvukem. Dokonalý zvuk v kombinaci s úžasnou kamerou zajistí neuvěřitelně věrný zážitek. Připadal jsem si jako bych v tom monopostu seděl sám :). Dvojice hlavních aktérů byla perfektní. Daniel Brühl ukázal jaký je obrovský herecký talent. Věřil jsem mu každý pohled, každé gesto i každé slovo. Prostě celkově moc hezký film, který i díky Hemsworthovi zaujme teké ženské publikum.

• 15.12.2013  17:45
    Avengers (2012)

hezkej svižnej akční blockbuster. Skupinka superlidí versus banda neodbytnejch emzáků. Hlavní emzák mi byl hodně sympatickej a co se klaďasů týče, tak největší bourák je samozřejmě Tony Stark. Jenom bych vykopnul Kapitána Ameriku.

• 9.11.2013  23:18
    Predátor (1987)

Akční legenda. Uz jako děcko jsem tento film miloval

• 9.11.2013  22:19

Nejsem úplně zastáncem krimi žánru, ale tohle mne dostalo. Kaiser Soze je opravdu hodně krutý!!!!

• 9.11.2013  22:15
    Počátek (2010)

Perfektní a naprosto originální záležitost. Di Caprio úžasný jako vždy. Vizuálně je cely film imho naprosto dokonalý.

• 9.11.2013  22:06

Nestává se často, že bych u nějakého filmu usnul. Tomuto filmu se to ale překvapivě podařilo. Nějak mne to nechytlo.

• 27.10.2013  22:22
    Kick-Ass 2 (2013)

Mno, docela to šlo. Oproti jedničce jednoznačně horší počin. Rozhodně ale nemůžu říct, že bych se nebavil. Hlavně mi přijde, že hit girl už není tak ostrá zabíjačka jako v jedničce.

• 25.10.2013  22:38

Machete jednoznačně přebírá post nejostřejšího badass současného filmového nebe! Super nahláškovaná absolutně šílená odpočinková vyvražďovačka s asi nejefektnějším killem jednoho ze záporáků co jsem kdy viděl (střeva vs. vrtulnik :-D). Nelze čekat žádnou intelektuální zábavu. Pokud máte rádi tehle styl zábavy, tak je Machete kills must see záležitost! A ten konec je nejvíc :-D

• 10.8.2013  12:25
    Nevědomí (2013)

Jako scifi zajimave a hezky natocene. Efekty zmaknute na jednicku. Bohuzel je ten film přímo narvaný nelogičnostmi a hlavně věcmi, které jsou tak nepravděpodobné, že je to i na scifi moc.

• 7.8.2013  17:40
    Pozemšťan (2007)

Hodně hodně zajímavý film. Hodinu a půl trvající pohled na skupinku vědců, kteří si spolu povídají o historii lidstva :) Musím říct, že jsem se ani na vteřinu nenudil. Nechápu, že kolem mne tento film v době vzniku prošel aniž bych ho zaregistroval. Další věc kterou nechápu je režisér tohoto filmu. Když se podívám na jeho zbylé portfolio, tak je to škvár vedle škváru... dokonce nějaká tupá romantická komedie. A hle ... takový člověk vytvořil něco co se naprosto odchyluje od celého zbytku filmového nebe. Prostě skvělá práce, která donutí člověka přemýšlet.

• 4.8.2013  00:22
    Atlas mraků (2012)

Tohle mě dostalo. Neuvěřitelnou lehkostí provedené prolínání příběhů v několika časových rovinách. Dokonale odvážný filmový počin ve kterém jsou skloubeny na první pohled neslučitelné žánry. Chvilku sledujeme dramatický únik geneticky vytvořené dívky před jistou smrtí, se zatajeným dechem máme strach o osud její i jejího průvodce a po chvilce zase svérázný a vtipný útěk skupinky důchodců od nacistické chůvy Weavinga :-D. Tím se dostávám k hereckému obsazení, které asi lépe vypadat nemohlo. Wieving ztvárnil totálního hajzla ve všech časových liniích a byl dokonalý. Mým favoritem je už zmíněná nacistická sestra :). Tento film budu muset vidět ještě několikrát.

• 22.7.2013  20:45

Absolutní přímočarost a nehraní si na něco co to není. To je Pacific Rim. Šel jsem na to s očekáváním megalomanských bitek godzily s obřím mechem a dočkal jsem přesně takové řeži jakou jsem čekal. Scének podobného typu jako když si jeager kráčí táhnouc za sebou obrovskou nákladní loď za účelem použít ji jako zatraceně veliké kladivo jsou ve filmu hromady. Suma sumárum... pokud máte rádi megalomanské zběsilé bitky, tak je to film pro vás.

<< předchozí 1 2 3 4