T2 Trainspotting (2017)

Některý scény jsou moc dobře vymyšlený, kamera vymazlená, je vidět, že si tvůrci dělali práci, ale chybí tomu prostě ten důvod pro existenci. Hodně se ve filmu pracuje s nostalgií, ale stejnou službu vám udělá proklikat pár best of sestřihů na YouTube.

Vrána (1994)

Dobrá stylovka. Děj jednoduchý, ale i tak dost bavil.

Blade Runner (1982)

Ah nojo legenda. Já ji bohužel viděl až v roce 2017. Mám rád distopickou atmosféru přelidněných velkoměst, zářících neony, kde zakopáváte na každém kroku o street food. Ale tohle prostě byla nuda. Atmosféra ano, ale dějově naprosto strašlivé, nevýrazné béčko. Viděna Final.Cut verze.

Narcos (2015) (seriál)

Svižně natočené a ještě má člověk pocit, že se přiučí troše historie. Ani jsem nevěděl to o parlamentu, letadlu nebo La Citadela. Ale že bych to musel vidět znova.

Nerve: Hra o život (2016)

Dostal sem se k tomu díky castu OITNB. Technologicky a společensky aktuální. V některých částech to vcelku mělo napětí.

Vinnetou (1963)

Z mládí jsem si pamatoval, že to bylo takový romantický běhání s indiánama po stepích, ale tak nějak jsem úplně zapomněl, že to je vlastně slušný klasický road-building western.

Sucker Punch (2011)

Lehce sterilnější fantasy meziscény. Náckové se zeplinem a mechem rozhodně potěšili. Na začátku mě to chytalo tak na 3*. Ale když tu vidim, těch 61% tak vzdorovitě dávám 4*.

Krotitelé duchů (2016)

Místama fakt debilní vtipy i dialogy, takle se nebavěj ani 8letý děti. Není to vtipné. Už, už jsem doufal, že aspoň bude na konci nějaké chytré pro řešení problému, aspoň, ne... Achjo, proč?

Orange Is the New Black (2013) (seriál)

Čtvrtá série je tak našláplá, že to skoro sjíždim vkuse.

Ochránci (2017)

Dokonce by mě ani nevadili místy cold-war era kulisy. Ale místama to bylo vážně debilní i v rámci žánru. Herečky až okatě vypadají jako prostitutky z reklamy na Showpark. Místy trapné dialogy. Hlavní hrdina vypadá jak z filmu od Kaufmana, jo a ještě červeně svítí. Naštěstí kratší stopáž. Ani by mě tolik nevadila lehčí ruská propaganda, glorifikace USA je v dost filmech.