Pevnost Boyard (2016) (pořad) odpad!

Jo, řikal sem si, že na Boyardu se toho moc po**at nedá. Prima opět nezklamala. Ve chvíli kdy se ta banda provařených xitchů navzájem při soutěžích rozesmívá je veškeré napětí ta tam. Jednou jistý pan Holub použil v trochu jiném kontextu výraz "kultura kr**lů", myslím, že se to asi dá použít na produkci dnešních českých TV.

Americká reportérka (2016)

Všechny vtipné situace byly sice už v traileru, ale tohle mě vcelku sedlo. Možná prostě tím, že celý film trochu "voněl" cestováním a já už nikde dlouho nebyl.

Trabantem Hedvábnou stezkou (2009)

Taková alfa verze, prostě test jak to příště nedělat. Hodně mi to kontroastovalo s tím, že jsem viděl těsně předtím austrálii. Akce to byla určitě skvělá, ale když většinu odmluví komentátor ve studiu, pomalu snad ani nezaberou posádku. Přitom Dana Pribáně (bez ironie) kamera miluje. Zklamání, ale zároveň s takovým smířeným pochopením, že to pomohlo k dalším dílům. Někde se začínat musí.

Star Trek: Do neznáma (2016)

Na začátku po vizuálních orgiích se mi v hlavě začalo mimaginovat 5 hvězdiček. Ve prostřed se to ale už přehouplo ke třem, protože sem měl pocit, že mě děj tolik nevtahuje. Na konci se ale díky hezké pointě vše ustálilo na 4*, trošku se mi totiž i srovnali motivace některých zůčastněných. Dějově to je taková standardní (dostačující) ST konstukce.

Memento (2000)

Že by se dala i vymyslet detektivka co by mě bavila, fakt dobrý nápad...

Dallas 63 (2016) (seriál)

Hlavní téma mi nicmoc neříká. Vražda JFK jde mimo mě.

Pařba v Pattayi (2016)

Viděl jsem to s autotranslate titulkama. Předpokládám, že i s nima by to nebyl žádnej zázrak.

X-Men: Apokalypsa (2016)

Buď si musím přiznat, že mě komixový filmy prostě moc nebaví, nebo je to pocit prázdnoty z n-té iterace již známého. Né, že by (narozdíl od posledního Thora) mě to nudilo. Natočené je to dobře, zábavně. Ale mám prostě pocit ztracených 143 minut. Já sem vlastně i docela naštvanej. Takže 2 hvězdy.

Hardcore Henry (2015)

Pohled první osoby krásně vtáhne do děje. Místy jsem měl i pocit, že si více užívám exteriéry. Spousta dobrých nápadů plus žádné nesmysly - např. scéna s koněm - vtipná reálná. Chci pokračování!