Star Wars: Epizoda VI - Návrat Jediů (1983)

No tak tohle byla prostě krása! Celou sérii jsem viděl relativně pozdě a sledoval jsem ji podle chronologie příběhu, takže tento díl jsem viděl jako poslední a můžu bez nejmenších pochyb říct, že Návrat Jediho je ten nejlepší díl ze všech a vůbec, jeden z nejlepších filmů, co jsem viděl! Jako jediný tento díl neměl žádné hluché místo, přímo přetékal zajímavými a působivými scénami už od samého začátku. Ti maličcí ,,medvídci" mě také dostali a jsou rozhodně nejroztomilejší rasou celého vesmíru :) A ten konec... ano, ten dopadl přesně tak, jak jsem doufal. Vader byl dříve moje oblíbená postava, ještě než jsem tušil, co se z něj stane a tak se mi pochopitelně velmi líbilo, jak to celé dopadlo. A na konci jsem byl úplně v šoku, když jsem viděl ducha Anakina, říkal jsem si, že je nějak až moc podobný Haydenu Christensonovi :) Potom jsem se dozvěděl, že to bylo upraveno v nové dvd verzi, kde nahradil herce, který tam byl, než vznikla nová trilogie. Mně osobně to velmi potěšilo. To jen, kdyby to někomu vrtalo hlavou, tak jako mně :) Abych to ukončil, jednoznačně můj nejoblíbenější díl, který zakončil jeden úžasný příběh v dějinách vesmíru i kinematografie. 95%

Krtek ve městě (1982)

Můj možná nejoblíbenější díl... Chvílemi ale docela pochmurné.

Star Wars: Epizoda III - Pomsta Sithů (2005)

Docela se mi teď, co si tu pročítám komentáře ulevilo, že jsem je nečetl před filmem. Ochudil bych se tak o to (alespoň pro mě - donedávna Hvězdnými válkami neposkvrněného člověka) velké překvapení... Je sice pravda, že po většinu času mi tam něco chybělo, ale konec to skvěle vyrovnal. Mám opravdu rád tyto dějově propracované série, plné nečekaných zvratů... 85%

Swety (2009) (amatérský film)

Atmosféra byla sice fajn, ale co ti otřesní herci nebo efekty, které vypadaly hodně uměle? A hlavně, kde byla nějaká pointa, závěr? Škoda, na začátku to působilo slibně.

Muto (2008)

Opravdu velmi nápadité, a to nejen díky místu, kde se vše odehrává.

Méďové (2001) (seriál)

,,Hlavu, zadek, nohu, schovej do brlohu, brum, brum, brum. Zazpíváme medvědům..." Jeden z mých nejoblíbenějších večerníčků, navíc Vojta, Kuba i Matěj jsou fakt sympaťáci :)

End After 9 (1966) odpad!

Možná mi chybí intelekt, nadhled či cokoliv jiného, ale opravdu v tomto ,,filmu" nevidím žádný smysl. Dát jak tomuto, tak i těm třem ostatním ,,experimentům" byť jen jednu hvězdičku by byla urážka proti všem tvůrcům filmů, kteří si dali tu práci a do svých snímků dali i něco víc než jen několik písmen a číslic.

Králíkova pomsta (2008)

Krásnou hudbou podkreslený, vizuálně povedený animák, který byl ale na můj vkus občas trochu morbidní. Mimochodem, stojí za to se dodívat i na závěrečné titulky :)

UP.paráda (2009) (pořad) odpad!

No, a to si představte, že by tuhle dvojku tahali k vám do školy... Bohužel jsem si s nimi kdysi prožil své na vlastní kůži :( Jejich tvorba je něco neskutečně trapného, Dáda měla alespoň nějakou úroveň. Po hodně dlouhé době odpad jako vyšitý, a jsem rád, že už na základce dávno nejsem, prý je tam Inka pravidelně zvána dodnes. http://www.youtube.com/watch?v=3IsQRhJG3gg&feature=related

Prostřeno! (2010) (pořad) odpad!

Koukám na to, kdykoliv můžu (to bývá ale jen maximálně 2x týdně) a opravdu mě to baví! Skutečně zábavný a zajímavý pořad, který mě zaujal daleko více než tolik vychvalované "Ano, šéfe!". A kdykoliv se chci pobavit, podívám se na toto video http://www.youtube.com/watch?v=XJAz_E5Yx8Q ,účast paní Lídy zkrátka nemá a asi nebude mít obdoby :) (2010) EDIT: Poté, co do toho začali záměrně tahat největší hyeny a uměle vyvolávat konflikty (jak nám ukázal Kazma), začalo to být naprosto odporné a ubohé. Chápu, že to mnohému divákovi imponuje, protože se rád podívá na cizí neštěstí, ale tímto zaměřením na nízké lidské pudy místo na vaření se Prostřeno řadí mezi ten nejshnilejší odpad. A to ani nemluvím o ultratrapných Vydrovi a Bouškové alias "ruličky do ručky, šmejděníčko šmejdění". (2020)