• Rodinný

Noc husí kůže (1986)

Zvláštní mix hororu a komedie. Občas to i zábavné bylo, ale jinak je to slušná blbost plně odpovídající době svého vzniku

Místo zločinu Ostrava (2020) (seriál)

Další z řady detektivních seriálů, na který si brzy ani nevzpomenu, ale občasné náznaky kvality (byť fakt jen občasné) se tu našly.

Robert Mitchum: hollywoodský záporák (2017) (TV film)

Další podařený dokument na ČT Art. Hodně zajímavý příběh jednoho z herců, který u nás nepatří mezi ty nejznámější

Blade (1998)

Po delší době jsem se rozhodl zavzpomínat na nějaký starší filmek, který jsem viděl jako malý a sáhnul po Bladeovi. Překvapivě mě to pobavilo i po tolika letech

Éra Supermanů (2019)

Nebylo to úplně špatný, animace ucházející a příběh taky v pohodě

Agent 69 Jensen: Ve znamení štíra (1977)

Po dlouhé době jsem zase zavítal na Ozvěny Festivalu otrlého diváka a tohle jsem teda opravdu nečekal. Totální blbost a dejme tomu i trochu bizár, ale pobavil

Eternals (2021)

Špatné to nebylo, ale k tolika postavám si prostě nemůžete stihnout vytvořit žádný vztah. A tolik lidí, tolik míst a tolik příběhů je prostě přespříliš

Anthony Perkins (2020) (TV film)

Anthony Perkinse jsem viděl (asi jako většina lidí) v Psychu a pak ještě v Procesu, u kterého jsem ale málem usnul. Jeho životní příběh je dalším zajímavým kamínkem do mozaiky kinematografie