Einstein a bomba (2024)

Čas je opravdu relativní. Při tomhle dokumentu trvala ta hodina a čtvrt rozhodně víc.. A tak se potvrdila stará známá pravda, že hrané dokumenty jsou v 95% případech zlo.

Kosmonaut z Čech (2024)

Sandler fakt není hubený človíček, dialogy s manželkou trhají uši, české reálie jsou tady zbytečné, protože je film až na příběh s Hanušem nedokáže využít...ale díky hudbě a Danovi je to vlastně hezky meditativní. Fakt se to ve mě pere a nejsem si jistý jestli se mi to líbilo nebo ne. 5/10

F1: Touha po vítězství - Série 6 (2024) (série)

Už tomu chybí ten drajv prvních sérií, navíc všichni ví, co můžou říct a na co si dát pozor. Ale jako upoutávka na nadcházející sezonu to prostě funguje pořád parádně. 8/10

Lakers: Vzestup dynastie - Série 2 (2023) (série)

Fantastická záležitost i v s2. Závěrečné titulky jsou takovou náplastí, co mohlo být v další sérii. Zrušení tohohle seriálu hodně bolí. 9/10

Babylon (2022)

Chazelle a jeho banda (Hurwitz, Sandgren, Cross atd) to zase dokázali. Hravý, temný, dojemný, tříhodinový průlet starým Hollywoodem, s jeho krásou i zkažeností. Margot ve své nejlepší roli. 9.5/10

Zóna zájmu (2023)

Sandra další super výkon, ale ten film se ve své druhé půlce stává tak zdlouhavý a vlastně nezajímavý (četl jsem Hossův životopis), až to vypadá že vznikl hlavně pro sbírání různých cen. 6/10

Želvy Ninja: Mutantí chaos (2023)

Ninja želvy verze Rogen/Goldberg. Je to dobré, nic moc jsem nečekal (myslel jsem že to je nějaký animák od nickledeonu), ale má to fakt stylovou grafiku (byť po Moralesovi už to tak stylové není), nadupaný ost a vlastně ten známý děj se tady prodává přece jen trošku jinak a taky zajímavě. 8/10

Meg 2: Příkop (2023)

Finále je hodně šťavnaté, do té doby to místy drhne, ale hláškuje se solidně, akce je taky slušná (klasický Statham), takže nemám problém napálit i tu třetí. Ale je to převážně hlavně za tu dost povedenou druhou půlku. 6/10

Pád domu Usherů (2023) (seriál)

Flanigan vzal svou oblíbenou hereckou bandu a natočil si svůj horrorový Boj o moc, který zase klade zajímavé otázky (30 let v luxusu nebo 50 v bídě?), je i zase skvěle zahraný a ve finále do sebe zase všechno krásně zapadne. Kdo má načteného Poea, bude asi spokojenější víc. Btw to je horrorové ze všech jeho seriálů nejméně. 8/10