Ženská věznice (2006) odpad!

První půlka ve věznici dost o ničem, trošku to napravuje naháněčka v džungli. Ikdyž..napravuje je asi silné slovo u filmu, který nemá pořádný děj, herce a ani tu erotiku.

Než přišla bouře (2018)

Tyhle drsné survivol dramata se mi hrozně těžce hodnotí, protože ten příběh je sám o sobě fakt silný a navíc tady hraje Shailene. Na druhou stranu to ale prostě není moc dobrý film. Romantika moc nefunguje (vážně se chtěli vzít pár dnů po seznámení?) a samotné přežívání na moři už tady taky bylo v lepší formě. A to si pamatuju, jak se Kormákurovi kdysi předvídala v Hollywoodu velká budoucnost.

Zoe (2018)

Zajímavá romantika, ve které se tepe do témat, která už načala např "Her". Ale není to až tak vtahující, aby se ze Zoe stala podobně kultovní vztahovka.

Mladý gangster (2018)

Je fakt, že tyhle mafiánské fresky už pomalu nemají co nového ukázat. Prostě vzestup a pád jednoho mladíka v Donnie Brasco stylu.

Prahou s panem Tau a Arabelou (2018) (TV film)

Německého producenta posadili na vlak do Prahy a on vypráví, v kolika tuzemských seriálech měl kdysi vlastně prsty. Jo, člověk chvilkama taky zavzpomínal a pár věcí jsem určitě nevěděl, ale dokument jako takový většinu času prostě dost nuda.

Zkáza Dejvického divadla (2019) (seriál)

Je fakt, že toho Dejvického divadla začíná být všude docela dost. Ale pokud to bude držet takovou kvalitu, tak proč ne. Tentokrát je ten absurdismus (oproti Dabbing street a Hvězdě) dohnán až na hranu, alle zase to prostě funguje.

Master & Commander: Odvrácená strana světa (2003)

Další z restů z mládí. Nevím jestli to bylo tou délkou nebo tím ne tolik vtahujícím příběhem, ale vlastně mě až překvapilo, jak často jsem koukal po hodinách. Slabší 3.

Krvavá pomsta (2016)

Western remake Johna Wicka. Líbí se mi, že tu Hawk není za jednoznačného klaďase a že umí být taky pěkný sviňák, ale to je asi tak všechno. S tím obsazením to mělo dopadnout mnohem líp.

Overlord (2018)

Dokud byl Overlord jen filmem z ww2, tak mě to paradoxně bavilo o dost víc, než když se tam pak začly dít ty "nadlidské" souboje zombíků.

Podivuhodná cesta fakíra, který uvízl ve skříni (2018)

Hodně příjemná romantika. Tyhle útěky za snem z těch různých slumů jsou většinou sázkou na jistotu, a tady tomu není jinak. Sympatické obsazení a nemít to ten doslovný konec, tak je to ještě lepší.