Agenti dementi 2 (2008) odpad!

Neviděl jsem jedničku a jsem za to vděčný, pokud se drží ve stejném duchu jako dvojka. Přemejšlel jsem za co bych mohl dát jednu hvězdičku a fakt mě nic nenapadá. Těžko říct jestli je to komedie pro desetiletý děti nebo crazy komedie pro dospělý, ale obě verze stojej za hovno. Těch rádoby ftípků tam jak až příliš a ještě nejsou vůbec vtipný. Za snahu a ''efekty'' dávám 8%

Agentky D.E.B.S. (2004)

Už je to tedy dýl co jsem to viděl, ale hodnocení si to zaslouží. Je na co koukat, to je ale vše :-) Bez holek by to byl jasnej odpad.

Smetánka v bryndě (2013)

Jako komedie to na mě teda nepůsobilo, jednou nebo dvakrát jsem se pousmál, ale to asi vše. Ale jinak jako film je to dobré. Ten nápad se mi líbí a celkově působil film příjemně a nenudil. Karla Souza samozřejmě koukatelná a líbivá:-) 45%

Absolon (2003)

To sem si zase naběhnul. Všichni herci hrajou (spíše nehrajou) jako kdyby vyšli základní školu. Na place snad neměli nikoho kdo by jim říkal co mají dělat. Lambert se snažil, ale zklamal na plný čáře, jedinej kdo za něco stál byl Ron Perlman, ale ono když se sedí celej film na židli, tak se toho asi moc zkazit nedá. Prostě zbůsob natáčení byl strašnej (kamera, střih a tak). Hvězdičku za Kelly Brook a její dvě krásný obrovský přednosti, ta mě udržovala naživu :-) 14%

Zlověstné ticho (2007)

James Wan opět nezklamal. Sice o malinko horší než V zajetí démonů a Insidious 2, ale i tak byl film plnej hustý atmošky a lekaček na úrovni. Zase mě mrazilo po prvních 9 minutách, což jsem od Jamese očekával:-) A panenky ze SAW jsem si taky všimnul (a že je schovaná). 66%

A.I. Umělá inteligence (2001)

Tak za prvé jsem se kopnul pod koleno za to, že jsem tuto lahůdku odkládal tak dlouho. Je znát že se na tom podílel Stanley Kubrick a Spielberg to dotáhnul k dokonalosti. Film mě pohltil první minutou a nepustil až do poslední vteřiny. Velkou měrou na tom má zásluhu i vynikající výkon H. J. Osmenta jakožto ztvárnění robota, kam se hrabe šestý smysl a kam se s důvěryhodností celého filmu hrabe Já, robot. Za konec filmu bych dal nejradši hvězdičku navíc, fakt vymazlenej závěr co se scénáře a efektů týče. 92%

Percy Jackson: Moře nestvůr (2013)

Bylo to hezký, mělo to příjemnej spád,ale furt tam bylo znát, že je to film pro děti a to mi šlo docela proti kůži a to mám rád řeckou mytologii. Efekty slušný, ale ně špičkový. 62%

Sedm let v Tibetu (1997)

Parádní výprava a to co si prožil Brat Pitt než se usadil ve Lhase mu nezávidím. A dvě veliké války v jednom filmu, které mají na celkový příběh vliv se taky jen tak nevidí. Je to příjemnej a velmi dobře natočenej filmeček. 67%

Tarzan v nebezpečí (1951)

Tak tohle se scénáristům moc nepovedlo, i v 51ním se natáčely lepší filmy. Neříkám, že by to měl být nějaký závratný děj, ale tohle by se dalo napsat v jednom souvětí. Alespoň ta Jane mohla být hezčí, to už byla hezčí ta domorodá princezna (nebo co to bylo) a masožravá kytka co žere slona, kterej vypadá jako by byl na klíček, to už je síla i pro mě. A abych nezapomněl na úplně zbytečný záběry přírody, které se nedokážou ocenit kvůli černobílé barvě filmu (což není chyba filmu). 12%

40 let panic (2005)

Lehce podprůměrná komedie. Asi 4x jsem se pousmál a po hodině sem si říkal, kdy už bude konec a to jsem byl v polovině. Uplně zbytečně natáhnuté a určitě se z toho dalo vytřískat víc. 30%