Les Forgerons (1895)

Kovář s kravatou, no nevim nevim :-) 50%

Arthur a souboj dvou světů (2010)

Určitě lepší než dvojka a relativně srovnatelné s jedničkou, mnohem víc akce a animací, hlavně dobře vsazená animace do reálného světa, programátoři si vyhráli. Mě to bavilo. Až to někdy zahlídnu v telce, tak program určitě nepřepnu :-) 71%

La Voltige (1895)

Co dodat, opět novinka filmového průmyslu. Alespoň nad tím někdo přemýšlel, není to jen natáčení běžného děje. 80%

Východ z továrny (1895)

Těžko hodnotit, ale na vůbec první film na světě, který byl promítán pro širší veřejnost je to dobrý. Jen nebejt těch koňů na konci, tak mi to přijde, že všichni choděj furt dokola :-)

Arthur a Maltazardova pomsta (2009)

Už to není taková jízda jako jednička, asi to ztratilo svoji originalitu, ale stále jsem si to užíval. Každopádně mě lehce rozhodil ten závěr, to sem si připadal jako kdybych dokoukal Hobita 2. A hlavně o nějakou Maltazardovu pomstu jde asi v posledních 15ti minutách, jinak je to jen pořádná jízda na berušce trávou a krtincema. Uvidíme jak to trojka zachrání:) 61%

Arthur a Minimojové (2006)

Nečekané překvapení. Je vidět že Luc Besson umí víc než sci-fi. Je znát že je to pro děti, ale já si to taky užíval, nepůsobí to jako běžná animovano-hraná pohádka. Jen škoda že jsem neměl možnost to vidět v angličtine, v hlavních rolích jsou samý hvězdy, určitě lepší než Vondráčková. Hodně dobře rozjetá série, tak uvidíme.70%

Až do smrti (2007)

Standardní Céčkovej novodobej Van Dammův film. Při zásadním dějovém zlomu v půlce filmu jsem čekal, že se to nějak rozjede, ale čekal jsem marně. Bídně natočené. 28%