Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Horor
  • Animovaný

Recenze (1 174)

Hardcore Henry (2015)

Nevím z jakého důvodu bych měl dát méně jak 5 hvězd. Je to originální, je to masakr, je to nabušený od první do poslední vteřiny a hlavně dobře natočený na to, že je to pohled první osoby, no prostě hardcore v pravém slova smyslu. Jen mi to dějově přišlo trošku přehnaný, ale co. Klidně bych se na to kouknul za týden znova a to je ten hlavní důvod k páté hvězdičce. 88%

Stroj času (1993)

Vím, že devadesátkový horory nejsou nic moc, ale del Toro se mohl vyšvihnout víc. Krom pár nechutných věcí (které pro silnější žaludky nechutné nejsou) to není moc horor a celkově je to i nuda, která mi občas nedávala smysl. Hvězdičku za nápad a myšlenku a hvězdičku za Rona Perlmana ve vedlejší roli. 31%

plakát

Pozůstalí - Pilot (2014) (epizoda)

Začátek spíše lepší průměr, ale hvězdičku navíc za hudbu, ta je hodně líbivá. Uvidíme dál.

Motýlek (1973)

Hvězdičku za herecký výkon Steva, ale jinak zbytečně utahané, občas i nudné. Každopádně celkem dobře zpracovaná myšlenka touhy po svobodě. 68%

plakát

Procitnutí (2012) (TV seriál)

Zajímavý a chytlavý scénář, ale v dnešní době luxusních seriálů u mě tento seriál nemá šanci na zkouknutí dalších dílů, takže po prvním díle končím. Možná tomu škodí ta čeština, ale original fakt hledat nebudu. Možná někdy v důchodu si vzpomenu. první díl 37%

Most u Remagenu (1969)

Typický válečný starý film, kde je plno výbuchů, tanků a střílení a vše je reálné a opravdu zničené, což už se v dnešních filmech neděje, tak méně jak 4 hvězdičky nikdo normální dát nemůže. Samozřejmě tam jsou i povídáčky, ale bez děje by to asi nebylo ono:-) 70%

plakát

Mořský vlk (2008) (TV film) odpad!

Nudu s hromadou keců natáhnout na tři hodiny, to by soudruhům šlo. 8%

plakát

Moje sestra vlkodlak 3 (2004)

Hodnotím po dlouhé pauze a stále si pamatuju o co šlo i pár scén a to už je co říct, to se mi nestane ani u 4hvězdičkových filmů, každopádně je to zbytečný film, který zase tolik nenudí. 29%

plakát

Čaroděj ze země Oz (1939)

Klasika jak řemen, těžko očekávat něco lepšího. Líbil se mi přechod barvy filmu ze sépie do barvy, pěkné překvápko, ostatně na ten rok bych to spíš čekal celé černobílé. A originál písnička Over the Rainbow je super! 72%

plakát

Prach a broky (2015) (amatérský film)

Jako amatérský film je to super, sprostý slova v pohádce ještě nebyly, takže paráda, ale ty amatérské nucené dialogy prostě nezkounsu. Bojové scény (amatérské) jsou dobrý a celkově nápad a scénář taky na jedničku a Ronja........ :-) 77%