Muž v pokušení (2009)

Michal tomu sice dává šťávu, ale! Po 45 minutách jsem si už říkal, kdy bude konec. Scénář sice není špatný, ale krom jednoho momentu je to jedna veliká omáčka bez zásadního výsledku. 40%

Muži v říji (2009)

Žádná typická česká krávovina to není, jak se na první pohled zdá. Je znát, že zde hrajou divadelní herci a ne herci/neherci. Moravské nenucené prostředí potěší a pár hlášek taky nebylo špatných. Za podívání to určitě stojí. 61%

Muž proti muži (2006)

Začátek vypadal hodně slušně, ale pak se to jakýmsi monotóním způsobem zvrtlo do honičky muže proti muži, občas jako bych koukal na umírající kočku svíjící se v 115ti minutové křeči. Nebýt dvou hlavních herců, tak bych asi více hvězdičkama ohodnotil Toxickýcho mstitele. 47%

33 životů (2015)

Tyhle filmy prostě můžu. Dobře natočené katastrofické drama, kde se hraje na city a podle skutečné události, co víc si přát. Toník podává jeden ze svých nejlepších výkonů, jen bych asi radši slyšel španělštinu než angličtinu (od ´´španělů´´), ale budiž. Pátá hvězdička s odřenýma ušima. 84%

Čapí dobrodružství (2016)

Jeden z těch lepších animáků, párkrát jsem se zasmál, takže 4 hvězdičky jsou zasloužený. Joo, v dnešní době vytvořit v záplavě animovaných filmů něco originálního bude asi těžký. Zlatej Shrek :-) 70%

Mrtvý nebo živý (1988) (TV film)

Na Westerny moc nejsem, pokud to není stará dobrá klasika. Nebylo to špatný, ale dobrý taky ne a Kris to nezachránil, ikdyž se snažil. 37%

Muž který měl zemřít (2008)

Koukat se na to dá, ale člověk musí hodně trpět, hlavně kvůli té kameře, ta mě úplně iritovala. Hvězdičku za Billyho Zanea, ten tomu dával alespon trošku štávy, ikdyž měl vedlejší roli. 27%

Pýcha, předsudek a zombie (2016)

Začátek vypadal slibně, ale postupem času jsem se začínal nudit. Pár efektů tam bylo, ale jinak nic extra. 50%

Moře snů (2006)

Jako křoví k čemukoliv je to ucházející. Jednoduchá, ale zajímavá zápletka s nádechem romantiky. 38%

Nemilosrdní (2015)

Po pár dnech ani už nevím o čem to bylo. Banda policajtů co si hrajou na policajty. Jediná věc, která mi utkvěla v paměti jsou přestřelky, ty jsou na dobré úrovní, možná kvůli počítačovému doladění. 38%