V srdci moře (2015)

Očekávání se naplnila, Moby Dick jak vyšitej :) Zpracování je v podstatě na jedničku, jen těch záběrů před zeleným pozadím tam bylo zbytečně moc a to nemyslím velrybu. Každopádně stojí to za podívání. Hudba taky stojí za zmínku. 72%

Vybíjená (2015)

Absolutně nevtipné a hlavně zbytečné, film o ničem. Hvězdičku dávám za jedno pozvednutí koutku a za snahu. 14%

Vzkříšení démona (2015)

V podstatě splácané filmy v pokusu o horor. Pár lekačkám neříkám horor. Jinak nenudí a stopáž je taky příjemná. 48%

Země zítřka (2015)

Na jednu stanu se mi to hodně líbilo, ale na druhou stranu to je víceméně klišé. Efekty jsou určitě super, takže HD se vyplatí a hlavní hrdinka si svou roli užívá, to je vidět. První polovinu filmu, která mi přišla jako byc h na film koukal deset minut bych dal za pět, ale ten konec je spíše taková tuctovka, měl jsem trošku jiná očekávání. Každopádně žádné zklamání. 79%

Zero Tolerance (2015)

Viděl jsem i mnohem horší podobné filmy, ale žádná sláva to taky není. Těšil jsem se hlavně na Adkinse a jeho fighty, ale nic nepředvedl, prostě katastrofa. Jediné malé plus je závěrečná scénka v bazenu, to bylo hezké :-) 27%

Zóna smrti: Čas odplaty (2015)

K páté hvězdičce to nemá daleko. Finální bitka byla sice luxusní, ale krátká a divně ukončená, proto ubírám bodíky. Jinak film je to parádní, spousta akčních scén s výbornou choreografií, nemluvě o Tony Jaa a jeho loktech a kolenách. A dokonce se dobře předvedl i jako herec a ne jako ňouma, který se umí prát. Z filmařské stránky taky na jedničku, výborná kamera i soundtrack a dějově nic jednoduchého, občas jsem se ztrácel a to je u akční řežby trošku divný:-) 84%

Život je život (2015)

Jeden z mála českých filmů, který si v podstatě dělá srandu sám ze sebe. Sice sem se moc nezasmál, vlastně vůbec, ale bylo znát, že scénář, vtípky a vtipné scény jsou nenucené a celkově se na to dalo úplně v pohodě koukat. Kristínka je samozřejmě třešnička na filmu :-) 54%

Žraločí tornádo 3 (2015) (TV film)

Hvězdičku dávám jen za to, že film je nabušenej akcí, jako že všude jsou žraloci a všude lítaj a někoho žerou a furt je někdo zabíjí, hlavně Steve a že to stále čiší tou hroznou typickou animací. Ale to co tvůrci předvedli na konci je už pomalu drzost (a blbost), takže soráč. 5% za Davida Hasselhoffa

33 životů (2015)

Tyhle filmy prostě můžu. Dobře natočené katastrofické drama, kde se hraje na city a podle skutečné události, co víc si přát. Toník podává jeden ze svých nejlepších výkonů, jen bych asi radši slyšel španělštinu než angličtinu (od ´´španělů´´), ale budiž. Pátá hvězdička s odřenýma ušima. 84%

Amazing Spider-Man 2 (2014)

Lepší jako jenička, to asi jo, ale když jsem si po hodině a půl řekl, dělo se tam vlastně něco? Jo, jedna vítací akční scéna záporňáka, tak jsem si řekl, kde je chyba? Spidey je stále ten přišláplej chcípáček, kterýho by si podal snad každej hrdina od Marvelů (i ten křeček ze Strážců galaxie). Na druhou stranu, než se Jamie Foxx přeměnil, tak hodně dobrej nečekanej hereckej výkon, taky to je Pan herec. Každopádně zlatej starej Spider-man. SumaSumárum - 42%