Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Co to má jako být? Se Verbalovi ani nedivím. Hvězdičku za Gwyneth a hvězdičku za občasnou akci a námět. Johnny Depp ze sebe dělá šaška na entou, už se těším na nějaký film, kde bude hrát normální roli (Piráty nepočítám). A ten dabing je něco otřesnýho. 37%

Ledové sny (2010)

Průměrná romantika s průhledným dějem, co víc dodat. 47%

Children of the Corn: Genesis (2011)

Snad nejhorší díl všech kukuřičňáků. Když pominu představy a halušky, tak v celém filmu nebylo žádný vraždící dítě, natož klásek kukuřice (krom ty usušený). Celé tak nějak o ničem. Hvězdička za Nedeljákovou a za scénu s padajícíma autama (dobrej a dobře udělanej nápad). 17%

Terminator Genisys (2015)

Ze začátku mi to dost připomínalo dvojku, takže jasných pět hvězdiček, ale pak už jsem se lehce začal ztrácet v časových liniích a už to nebylo ono. Jinak s mírnou omáčkou je akce od začátku do konce, starej Arnie i OST nemají chybu a Emilia samozřejmě svojí přítomností potěšila:) 80% PS: potitulková scéna tam je, takže vydržet nebo přeskočit

Děti kukuřice (2009) (TV film)

Nejhorší to není, zaplaťpánbůh je jo remake jedničky, další pokračování dětí bych už nezvládnul. Ale do průměru to má daleko. Naprosto bez atmosféry (opět) a na kvalitní hudbu jako je v originálu taky můžu zapomenout. Ještě že je to tak krátké, alespoň se tam furt něco děje. 36%

Children of the Corn: Revelation (2001)

O maličko lepší než předchozí díly (krom prvního). Děti jako duchové jsou sice něco nového, což je fajn, ale aby všichni celou dobu čuměly jako puk, tak to mě moc nebavilo. Lekačky a hororová atmoška samozřejmě nikde, takže jedna hvězdička spíše za odvahu natáčet něco co není dobré :-) King se musí dokola a dokola otáček v posteli a všude kudy chodí. 31%

Sauna (2008)

Na českou spolupráci celkem slušný počin. Občas nějaká lekačka, i to prostředí je relativně originální. Jen kdyby se celý film nesl v duchu posledních pěti minut, to by pak bylo jiný kafe. 48%

Škatuláci (2014)

Tak trošku divný a nevkusný. Hvězdička za pointu a hvězdička za tu práci to celé zanimovat. 37%

Žena v černém 2: Anděl smrti (2014)

S jedničkou se to nedá srovnat. O moc víc lekaček než je v traileru tam není a hororová atmoška je na nule. Dějove celkem zbytečné a o ničem. 33%

Lady Snowblood (1973)

Nevěděl jsem, že je to předloha pro Killa Billa, o to líp. A je to tam hodně znát. Je vidět, že je to světová klasika, není to jako ty ukecané japonské filmy. Krví se tu nešetří, ikdyž je až moc červená a všichni jsou tou krví tak natlakovaný, že po píchnutí špendlíkem dostříkne krev asi patnáct metrů:) 73%