Halloween (2007)

Typický neboli horší remake s trošku jiným dějem, ale jen okrajově. Je znát, že Rob Zombie je dobrej režisér, ale Michaela už se více zdokonalit nedá, tak proč ho vůbec křísit. Nebýt originálu, tak by bylo hodnocení vyšší. A na to jak je to relativně nový film, tak hororově vůbec nepůsobí (lekačky nebo atmosféra). Krvavé scény taky žádná sláva, co by asi s nožem mohl vykouzlit, ale od Zombieho bych čekal větší maso. 54%

Halloween: Zmrtvýchvstání (2002)

První třetina na jedničku, ale potom katastrofa. Zajímavé otevření konce minulého dílu střídá bezduchá vyvražďovačka v domě. Nesmyslné a nudné. 27%

Halloween: H20 (1998)

Hodně dobře průměrný horor a čtvrtá hvězdička patří J.L.Curtis za její hodně dobrej návrat do série a taky za finální bitku Jamie a Michaela. Spousta známých tváří určitě potěšila. Pokračování v moderním kabátě určitě sérii neuškodilo, právě naopak. 68%

Halloween: Prokletí Michaela Myerse (1995)

Nebýt přítomnosti Michaela Myerse, tak by to byl Odpad. Naprosto zbytečný a přiblblý scénář. každopádně je to opět hanobení klasiky. 15%

Halloween 5 (1989)

Opět pěkně navazuje na předchozí díl a drží si to své tempo. Nic závratného. Prostě typický nesmrtelný Majkl. 49%

Halloween 4: Návrat Michaela Myerse (1988)

Kvalitu prvních dvou dílů si čtyřka sice drží, ale už nenabízí nic nového. Z pohledu dnešní doby je to jen dobré průměrné pokračování. 52%

Země zítřka (2015)

Na jednu stanu se mi to hodně líbilo, ale na druhou stranu to je víceméně klišé. Efekty jsou určitě super, takže HD se vyplatí a hlavní hrdinka si svou roli užívá, to je vidět. První polovinu filmu, která mi přišla jako byc h na film koukal deset minut bych dal za pět, ale ten konec je spíše taková tuctovka, měl jsem trošku jiná očekávání. Každopádně žádné zklamání. 79%

Létající zabiják (2007)

Klasický béčko se Stevenem, alespoň ho nikdo nezaskakuje, viděl jsem s ním mnohem horší. Malé plus za holčičí líbačku :) 32%

Halloween III (1982) odpad!

Nechápu jak mohl Carpenter dopustit vzniknout něco takového, asi byl zhulenej a nalitej. Toto je urážka klasiky a kultu, Halloween bez Mikea není Halloween a ještě k tomu ten stupidní scénář a dialogy, nechápu. Odpad už jen za to hanobení. 5%

Halloween II (1981)

Tři roky po prvním díle a neuvěřitelně plynule napojené, jako kdyby se oba díly natočil v kuse a jen se oddělily titulkama. Z toho vyplývá, že atmosféra a kvalita filmu si drží úroveň prvního dílu. Vliv Carpentera se nezapře (scénář i hudba). 68%