Apokalypsa (1979)

Nekoukat na režisérskou verzi, tak bych i ty čtyři hvězdičky dal. Místama to bylo utahané jako koťata, ale dobře natočené, to zase jo a hafo známých herců (zamlada). Akční scény byly hodně dobrý. Něco mi tam ale vadilo, možná si to zaslouží zkouknout ještě jednou pro lepší pochopení, ale až v příštím životě. 63%

Mezi vlky (2011)

Je to dobrý, co víc říct. Vlci jsou hodně dobře natočený, ale je tam spousta nedostatků a situací, které mi docela vadili. Hudba na konci filmu je výborná, ale jen pro to že jí znám z filmu Ink, kde byla i lépe využita. 47%

Cotton Club (1984)

Od režiséra Kmotrů jsem čekal mnohem víc, takže lehké zklamání, ale koukat se na to dalo. Žádný složitý děj a spousta keců, ale na druhou stranu příjemně se na to koukalo, člověk se uplně nenudí. Sice ve vedlejší roli, ale i tak výbornej Nicolas Cage a Diane Lane byla fakt kočka (půl hvězdičky pro ni:-) ) 41%

Nevyřízený účet (2013)

Průměrná oddychovka se Stathamem. Nic extra, ale nuda to taky nebyla. Bitek bylo málo, ale když už, tak byly kvalitní. Statham s dlouhýma vlasama je fakt strašnej, alespoň byl jen na začátku filmu :-) 50%

Cizinec (2010)

Příjemný filmeček, ale žádnej šlágr. Od Deppa jsem čekal víc, za to Angelina překvapila a určitě jí to seklo v každým záběru. Za zkouknutí určitě stojí, ale jednou a dost. Hudba je taky docela příjemná, to se musí uznat. 49%

Machete zabíjí (2013)

Danny Trejo je výbornej jako vždycky, začátek parádní, ale jakmile se začala řešit otázka vesmíru, tak mě to lehce otrávilo. Mačeta má být prostě mačeta a ne aby vymejšleli takový ptákoviny, bral bych to třeba jako závěrečnej zvrat ve filmu v souvislosti s navázáním na trojku, ale aby o tom byla půlka filmu, to né. S nástupem Michelle to zase trošku ožilo, ale celkově mi přišlo, že bylo málo Machete kills :-) 60%

Prohnilá země (2014)

Slabé tři hvězdičky. Konečně první film, kde vidím Willema Dafoeho v jedné z hlavních rolí a docela mu to padlo. Jinak dějově lehce podprůměrné a stejně tak i natočené. Malé plus za herecké obsazení, dost známých jmen. 40%

Cry-Baby (1990)

Hodně dobrá napodobenina Pomády, Depp mě možná bavil víc jak Travolta. Pěkné a chytlavé písničky (chlavně ta na záčátku). Místama sice trošku ulítlý, ale proč ne. Ani nevím proč dávám jen tři *. 63%

Cesta smrti (2010)

Nebojím se říct, že Steven chytnul druhej dech, jeho bojovej styl je zase zpátky a nikdo ho nezaskakuje, jen by těch bitek mohlo být víc, ale když už jsou, tak jsou povedený. Film sám o sobě je lehce podprůměrný, kterých už Steven natočil mraky, prostě nic extra. Půl hvězdičky za ty ruský kočky. 48%

Moneyball (2011)

Hezkej filmeček, ale na můj vkus moc utahanej a nic zvláštního se tam nestalo. Určitě ale koukatelné. Jednou a dost. 50%