Walter Mitty a jeho tajný život (2013)

Začátek vypadal slibně, ale pak se Walterovo snění nějak vypařilo, což mě lehce zklamalo. Bylo sice hezký koukat na to jak cestuje a co prožívá, ale zase nějaký terno to nebylo. Místama jsem se i nudil. 46%

Pařba na třetí (2013)

Za tři s hooodně odřenýma ušiskama. Konečně to není to samé jako jednička a dvojka, ale člověk se prostě nezasměje, kromě teda toho začátku, to mě dostala ta žirafa při hraní písničky MMMBOP :-) Ale to je tak asi vše, co se humoru týče a furt lepší než celá dvojka. A scénka na konci filmu (během titulků) je taky super, lépe to zakončit nemohli a klidně bych se i těšil na čtyřku. SumaSumárum 41%

Ostrov pokladů (1972)

Koukatelný, ale lehce nudný dobrodružství. 40%

Red 2 (2013)

Spousta dobrých akčních scén a spousta celebrit, vlastně všechno už známe z jinejch filmů, jen je to splácaný dohromady a průměrně natočený. Jediný co mě bavilo byla mimika Johna Malkoviche, ani Anthony to nezachránil a to sem mu fandil. Jednička byla alespoň originální a co bude ve trojce? Trošku se bojim:-) 62%

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Už jsem se lekl, že se celý film bude táhnout nudou a zbytečnýma kecama a omáčkou jako tomu bylo u jeho předchůdce, ale naštěstí porodem Belly se to trošku rozhejbalo jak po stránce napětí tak po dějové stránce, ale fakt to zachránil jen ten konec, takže tři hvězdičky jen tak tak. 40%

Bílá pomsta (2011)

Pointou filmu je určitě hra na lest a léčku, v které figuruje celý národ, ale vůbec jsem si tu hru neužil. Člověk se ztrácí v ději, spousta postav a že ti čínaní jsou fakt stejní, nemluvě o spoustě jmen, které se skládají jen z písmen Čchi. Na velice dobré úrovni jsou bitky jeden na jednoho, zato bitvy armád jsou sice velkolepé, ale toho střihače bych zastřelil. Když už je pohled na krajnu s velikou armádou, tak trvá asi půl vteřiny a hned střih na hlavního hrdinu. Čínské omáčky je víc než dost, ale to hold k šikmooké kinematografii patří. 61%

Co žere Gilberta Grapea (1993)

Váhal jsem mez třema a čtyřma hvězdičkama. Je to jeden z filmů o kterých říkám že jsou zajímavý, ale jsou i zajímavější filmy než tento. Herecký výkon Leonarda je fakt mazec, hold se musel snažit aby z něj byla hvězda a fakt se mu to povedlo, určitě bych to do něj neřekl, že je kluk tak šikovnej. Ale kdo by se vedle Deppa nesnažil. Určitě se ale na film příjemně kouká a k tomu ještě hezká hudba. 63%

Koloseum - římská aréna smrti (2003) (TV film)

Průměrný dokument. O Koloseu toho bylo řečeno už tolik, že už toho moc nepřekvapí. Jen pár novinek, ale žádná sláva. 40%

Válečníci - Cortes (2008) (epizoda)

Určutě zajímavé, rád jsem zase trošku poznal aztéckou říši, ale armáda a celkově bitvy nejsou na takové úrovni jako jsem u jiných Nesmrtelných válečníků zvyklý. 55%