Hrdinové války (2007)

Začátek na jedničku, hodně dobré kopírování akčních scén u Zachraňte vojína Ryana, ale zbytek filmu nuda s dobrou pointou. 58%

Černá labuť (2010)

Celkem nuda, psychonuda, jen ten závěr byl dobře natočenej a hvězdička za Milu Kunis a holčičí líbačku. 41%

1612: Kronika smutných časů (2007)

Na rusáky to bylo celkem dobrý, bylo znát že moc chtějí natočit velkofilm, ale ono to prostě nejde. Závěrečné dobývání pevnosti bylo slušně natočený, včetně efektů a krve, ale zbytek filmu nuda provázená snahou pochopit o co vlastně jde v ty válce. Půl hvězdičky za ty krásně modrý oči Xenie ;-) 51%

Bídníci (2012)

Kdybych byl fanoušek muzikálů nebo Bídníků obecně, tak by bylo 5 hvězdiček jasnejch, ale jediný co na mě zapůsobilo byly herecké resp. zpěvecké výkony všech herců. Člověk si prostě nedokáže zpívajícího Wolverina představit a ono mu to i šlo. Dojemná scéna s Anne Hathaway byla úžasná, slza ukápla a ne jedna, oscara si holka fakt zaslouží, už jen kvůli ní jsem přemýšlel o čtvrté hvězdičce. Každopádně pokud by se ve filmu mluvilo a říkaly se ty podstatný věci, tak to mělo tak 35 minut, takže to dost často bylo utahaný jako koťata. 65%

Drsňačky (2013)

Slušná akční komedie, ale víc nenabídne. Párkrát jsem se pousmál a jednou jsem se fakt zasmál (Sandřina tracheotomie nemá chybu), ale jinak běžná americká věc, kterých už tu bylo hafo. 62%

Poslední zůstává (1996)

Ve své době to byla určitě pecka, ale dnes průměrná gangsterovka. Drsnej Bruce nezklamal a přirozeně drsnej Walken už vůbec ne, jen škoda, že neměl tolik prostoru. 60%

Tranzit (2012)

Slušnej lehce nadprůměrnej thriller, ale ničím novým mě neobohatil. Na samé seriálové herce slušně odvedená práce, film má i rychlej a svižnej spád, takže se člověk nenudí. 59%

13 samurajů (2010)

První půlka filmu brutální nuda, druhá půlka filmu brutální řežba, co víc dodat:-) 48%

Charlotte Gray (2001)

Průměrný film o válce, kterých už tu bylo hodně. Cate Blanchett je samozřejmě výborná, ale ať se snaží jak chce, tak dějová linie se drží furt na jedný přímce, trochu romantiky, trochu válečných zajatců, trochu němců. Koukat se na to dalo bez problémů, ale víckrát už né. 48%

Sin Nombre (2009)

Zajímavý, ale už tu byly mnohem lepší filmy z podobného prostředí. Pár drsných míst tu je, ale celkový dojem to sráží. 51%