Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Velmi ftipný sitkom. Který je něco jako přátele. Příběh je zajímavý, postavy krásně rozlišně a Barney. Barneyho prostě budete chtě nechtě milovat. Co může přinést život, když se člověk honí za dívkou svých srdcí. Perfektní seriál :)

G.O.R.A. - vesmírné manévry (2004)

Takovy pokus Turku o parodii na Hvezdne valky a trochu Matrixu. Jenze nejak to jaksi nevyslo. Napad dobry, hlavni postava spravne uchylna. Dobre zahrana. Zaporak jak ma byt. Budete ho nenavidet ale neco tomu chybi nejaky poradny naboj (scenar) tam to pokulhava. Takze hrorsi 3*.

Láska na inzerát (2005)

Krasny, hezky, pekny,oddechovy, nezny, sladky. Jen tak pro dobrou naladu.

Nezapomenutelné dětství (2004)

Hezky film o tom jak se z kluka stava muz, jeho osudove zvraty v mladi, ktere ho donutuli k uteku ze zeme. Zase jako vzdy velmi dobry herecky vykon R. Williamse s ne o mnoho horsi rezii D.Duchovnyho. Poutavy pribeh, bez extremu ale take bez nudy a hlavne nevite co se stane po cast filmu jiz po prvnich minutach.

Naboso (2005)

Perfektně napsany scenar s neobvyklym dejem. Orignalit je tady mnoho. Pritom film se neodhrava jen v dramatickem pojeti, coz dodava snimku krasu a lehkost, kterou podtrhuji herecke vykony obou hlavnim predstavitelu (Schweiger, Wokalek)

Naesarang ssagaji (2003)

Pekna romaticka komedie s velmi neobvyklou a originalni zapletkou. Nastesti film se neodrhrava ve stejnem uhozenem stylu celou dobu. Na zacatku hodne ztresteni, pak usmevny a nakonec romaticky.

It's All Gone Pete Tong (2004)

Jiz po peti minutach jsem vedel, ze kdyz film nebude dobry, tak aspon herecky vykon pro mne uplne neznameho Paula Keye bude zazitek a taky byl. Perfektne zahrane sceny abstaku doplnujici se reziserovym smyslel pro cit ve vas zanechaji stopu po celou dobu filmu ale i po nem. Dobre se odvijejci a propracovany pribeh doplnuji "autenticke" vypovedi znamych DJ´s. Tak proc by se to nemohlo stat!!! :)

Salon krásy (2005)

Snazi se vyrovanat "muzske" komedii holicstvi ale neni tak zdale dobre, vychytane a ftipne a hlavne originalni. Zase na druhou stranu se na to divalo dobre, bez nudnich casti ve stejnem tempu, bez zvratu. A Kevin Bacon je to zahral skvele.

Zelená je tráva (2005)

Will Rerrell ma rozhodne navic, trosku bezduche, nudne a trosku toho ftipu by taky neskodilo.

Ong-Bak 2 (2005)

Zel bohu vice nudnejsi a a jeste k tomu ten dej. Prima dejova linie a k tomu umele dodelane zapletky, ktere nejak nemeli smysl. Ale ty bojove sceny. MNAM