Zpátky do školy (2005)

Takový více pohodová komedie. Bavil jsem a to je důležité. Nic víc se od toho nedá očekávat. Příběh uplná klasika s předvídatelným dějem. Zato herecké výkony obstojné. Pohodička.

17 sui de tian kong (2004)

Sice komerčně nejúspěšnější thajský film roku 2004. Ale moc vyumělkované, nudné a bez nápadu. Jediné, co zvedlo mé hodnocení je vyobrazení gayů a jejich života. V celém filmu nenarazíte na nikoho jiného než homosexuála. Proto byl v sousedním Singapuru ihned zakázán.

Dračí doupě 2 (2005)

Konečně něco co naplnilo mé touhy od té doby co jsem jako dítě začal hrát dračí doupě. Úplně jak vystřižené dobrodřužství z našeho sezení u kostek, papíru a příběhu, která nám vyprávěl pán jeskyně. Mé srdce pookřálo, i když to nebyl oskarový film, něměl dokonalý scénař a kameru ale měl vše, to co má správná fantasy mít.

Jambok geunmu (2005)

Dobra odpocinkova krimi-komedie, u ktere se pobavite, napnete, zasmutnite, v citite se do role hrdinky. Uz jen pridat stavu, ktera vas zvedne ze zidle, z pohovky nebo gauce.

Ledové ostří 2 (2006)

Myslel jsem, ze to bude o hodne vetsi sladarna. Hadky mezi hlavnimi postavami a ustavicne popichovani dodalo tomuto romantickemu filmu i nadech komedialnosti. Coz mne potesilo. Hodnotim prumer.

Hostel (2005) odpad!

Sice opravdu nase bratri uplne nemiluji ale tohle by jim nepral ani nejzlomyslnejsi nepritel. Jako horor totalne vedle. Zato dobra komedie s jemne hororovymi prvky a velmi nechutnymi scenami. Opravdu jsem netusil, ze na Slovenku jsou jen kurvy a cigani.

Jeden navíc (2005)

I kdyz je pravda, ze se muze zdat film v castech normalni, nezajimavy, nechci rict nudny to ne. Do komedie to ma daleko ale pekny pribeh, ktery dava v celkovem pojeti harmonii pribehu, kamery a strihu a zvuku.

Roll bounce (2005)

Retro styl koleckovych brusli a disko music s cernosskym humorem a kockama. Nic zvlastniho, nic nudneho jen pekne kreace na bruslich.

Denní hlídka (2006)

Nekompromisne jsem unesen tak jako prvni byl zajimavy i tento. Porad nechapu co se snazi rict, to mne privadi k silenstvi a uz shanim knizku. Cekat na treti dil, tak mi praskne asi mozek. Zatim to vypada, ze reziser ma to ma hodne propracovane, snad se to nepokazi poslednim dilem. Uzasna atmosfera, strih a kamera delaji film uplne vyjimecnym.

Stůj, ten mobil není tvůj (2005)

Ze zacaku zajimave, dobre se vyvijejici, s prichodem Rodena trochu gradujici ale pak uplny upadek, nuda. Uz jsem jen cekal az to skonci. Nikde nic, co by vas chytlo a pripoutalo zpatky k pribehu.