Monology vagíny (2002) (TV film)

Velmi odvazny a zajimavy kousek. Byl jsem prekvapen, potesen, zasmal jsem se a dokonce i poucen. Je mozne, ze kdybych byl zena, tak dam vice hvezd ale nektere veci byly pro mne k nepochopeni. Musim pochvalit velky talent Eve Enslerove k vypraveni pribehu, opravdu vas dostanou, vtahnou a uchvati.

(T)Raumschiff Surprise - Periode 1 (2004)

Neobvykla podivana jeste s Tilem Schweigerem v jedne z hlavnich roli. No a ty narazky na Star Trek a rozpravu ve veznici bych dal 6*

Kouř (1990)

A co to vidi oko me modrave. Poradny sklepacky odvaz.

Góóól! (2005)

Fotbalu fandim stejne jak jinemu sportu, kdyz tam hrajou "nasi" ale byl jsem prijemne prekvapen timto snimkem. Napinavy, zajimavy, pritazlivy a hlavne divatelny.

Do hlubiny (2005)

Úplně bych souhlasil s předchozím komentářem, pěkné podmořské scénky, par žraloků a akční věcička. Takový klasický americký průměr.

Devět písní (2004) odpad!

Snad jedine co stalo za podivanou byli obrazky a Antarktidy.

Hana to Arisu (2004)

Opravdu jsem z toho nebyl vubec nadsen, i kdyz hodnoceni napovida neco jineho. Nudne ponure, dlouhe sede bez deje.

Azumi 2 (2005)

Oproti prvni dilu velke zklamani. Uz jen bezducha rezba, bez nejakeho napadu, hezkych scen a strihu ukrutne ubylo. Ted jsem se uz mistama nudil :(

Azumi (2003)

Pribeh velmi strohy, da se rict primocary, bez napadu vse pro mne vyvazovala kamera a strih a take krasa Azumi. Sice stopaz je zbytecne moc dlouha a dialogy, jsou na zakladni urovni, bez nejakych hlubsich vyznamu ale proc taky. Vzdyt je to primocara akce s prekrasnymi bojovymi scenami, ktere nejsou dlouhe a vice realne. Komu tento styl nesedi, at se na to nediva, zbytecne se unudi k smrti, komu vyhovuje, vrele doporucuji.

Anděl Páně (2005)

Moc dobre hlasky Trojana predcily cely film ale i tak to byl krasny zazitek z pohadky nejen pro deti.