Černobílý svět (2011)

Černobílé ženské drama z dob, kdy černá služka byla normální součást bílé rodiny. Pěkně si to holky vykalkulovaly, je jasný, že z tohohle se ceny jenom posypou. Nutno podotknout, že nejspíš opravněně. Protože je to fakt povedený, baví to a holky se předbíhají, která z nich bude lepší. Hlavně fúrie Hilly a pravá blondýna Celia převýšujou ostatní. Nicméně pro mě je nejlepší postavou Minny. Ani mi nevadila absence nějaký zajímavý mužský postavy. Na to jak je to dlouhý to uteklo jako nic.

Šípková Růženka (2011)

Jeden z nejdivnějších a nejzvrhlejších filmů, pravděpodobně slouží jako samoúčelná úchylárna. Byl jsem nalákán na něco jiného. Jeden z těch připadů, že erotika působí tak anti, že je skoro na zvracení. Tohle nikdy více

Londýnský gangster (2010)

Taková docela nevýrazná gangsterka, i když holky tu měli pěkný. Čekal jsem víc, hlavně větší spád. Tohle bylo na můj vkus dost utahaný. Ale ten konec, ten je zajímavej. Aspoň ten vylepšuje celkovej dojem.

Lidice (2011)

Nechci říct, že by mě to nudilo. To ne, ale čekal jsem, že to bude mnohem víc emotivní. Nějak to na mě tolik nezapůsobilo. Roden byl skvělej, ostatně jako vždycky, takovýhle role mu prostě sedí. Ty jsou prostě pro něj. Trochu mi vadila postava Budaře, ale hodně se mi líbila Kubařová. Ta je fakt pěkná. Co jsem neveděl bylo, že se po lidicích dávají jména. Celkově mě to teda nezvalo tolik jako Habermannův mlýn, ale přesto je to koukatelný. A jako část našich dějin by to mělo být povinný.

Ocelová pěst (2011)

Tak tohle byla velká pecka. Možná ještě lepší než Warrior. Hugh Jackman je prostě borec, a Evangeline Lilly je zase pěkná a skvěle mu přizvukuje. A malej kluk Dakota si to musel strašně moc užít. Já bych si to přál zažít. Robot Atom je verze Rockyho a hlavně v poslednim boji to naplno ukáže, protože inkasuje takovejch ran, že by i Rocky padnul. Tohle je vážně jeden z nejlepších filmů roku. Mě totiž nechybí nic a nic tam nepřečnívá. Když někdo bude chtít hledat chyby, tak je určitě najde, ale radši přivřu oko a užiju si to. Protože tady to jde!

Drtivý dopad (1998)

Frodo objevil meteor. Zvláštní, přitom nejdřív objevil meteor a až pak se vydal do Mordoru, ale stejně pro mě bude i ve všech předešlých rolích Frodem. A to, že je to on jsem samozřejmě zjistil až později. Stejně to mam s Leelee, tu jsem taky objevil až později, přesto, že už jsem ji znal odsud. Často se to proběhne po nějaké naší televizi, a když se tam stane, tak se na to dá koukat. Je to docela dobrej katastrofickej film, ale já mam radši Armageddon, protože tam vládne Bruce. Tady je to trochu něco jiného.

Tankový prapor (1991)

Tankovej prapor má sice svoje kouzlo, ale Černý baroni to nejsou. Dany v podání Lukáše Vaculíka je sympaťák, ale bohužel to nestačí. I když se tady najdou taky scény, který stojí za opakované puštění. Lepší průměr

Četník a mimozemšťané (1979)

Série o četníkovi nikdy nepatřila k mým oblíbeným, navíc tenhle díl patři k těm horším.

Tři dny ke svobodě (2010)

Jo, to byl útěkářskej film jak má být. Hlavně od té chvíle co se rozhodne o tom, že jí prostě dostane ven. To se nedá přestat sledovat. A člověk prostě drží palce, musí fandit a obdivuje. Film skvělym tempem postupuje dopředu a krásně se připravuje na finále. Russell Crowe je perfektní ostaně jako vždycky. A i ostatní postavy ve svých rolích potěšili. Vynikající útěk, vynikající film, co na tom, že plivete na reálnost.

Co ty jsi za číslo? (2011)

Na tenhle film jsem byl docela zvědavej. Trailer se mi líbil. Nuda to rozhodně nebyla, ústřední dvojice byla sympatická. Docela to funguvalo a i vtipné momenty se nacházely. Naopak trapné momenty se filmu docela vyhybaly a přesto, že to zrovna dvakrát originální nebylo, tak to dokázalo zabavit a rychle to uteklo.