Inkoustové srdce (2008)

Tyhle rodinné fantasy jsou přesně žánr ve kterém se nám ustálil a našel Brendan Fraser. Ničim extra zajímavý, takže neurazí nenadchne.

Láska rohatá (2009) (TV film)

Jedna z těch povedenějších novodobých pohádek. Nechápejte to však tak, že je dokonalá, to rozhodně ne. Jen tej Bohdalce už by měl někdo to hraní zakázat. Pokaždý hraje úplně stejnou postavu. navíc nevim, proč musí mít postavy poruchy mluvení. Vždyť to neni o nic roztomilejší. Asi si budu muset pustit S čerty nejsou žerty.

Moneyball (2011)

No docela dost jsem se na tenhle film těšil. Jenže bohužel Baseball neni fotbal a Moneyball není Damned United. Jsem z toho docela zklamanej, protože jsem prostě čekal víc. Je možný, že za to můžou moje přehnaný očekávání, ale stejně. Brad Pitt byl sice dobrej, ale bohužel to nezachránil. Manažerská práce byla docela dobře udělaná, ale jak řikám, tim že baseball neni sport, kterej sleduju, tak mě to tolik neoslovilo. Škoda, třeba jindy.

Kniha přežití (2010)

Dost jsem se obával toho, že to bude stajná břečka jako Cesta. Jenže tady aspoň vsadili na trochu akce, na to že Eli je člověk, kterého není radno potkat. (Narozdíl od pacifisty Vigga). Taky přidal alespoň biblické poselství místo bezcílného bloumání a Milu Kunis na kterou se rozhodně kouká líp než na otce se synem. Takže tohle rozmetalo Cestu na plné čáře, ale ani náhodou to není nějak skvělý film. Ale tentokrát se to dá označit jako dobrý průměr.

Utržený ze řetězu (2005)

Tenhle film se mi vyhybal několik let a pustil jsem se do něj až díky jedné z opětovných debat nad pivem. Když jsem doporučoval Scotta Adkinse a Undisputed, tak mi to bylo doporučeno jako dobrá alternativa. A musím řícrt, že jsem dannym nebyl ani trochu zklamanej. Výplně a snahy o příběh bylo dostatečně a bitek bylo taky požehnaně. Navíc byly podle mě úplně skvěle udělaný. I Adkins tam nakonec byl, v bazénku.

Blbý a ještě blbější: Jak Harry potkal Lloyda (2003)

Sice jsem to neviděl úplně celý, ale myslim, že na začátku se nedělo nic, co by zachránilo mé hodnocení. Jedinou hvězdičku tomu snad dávám i za to, že v takovémhle skvostu začínal Shia LaBeouf. Nic jinýho tam vtipnýho nebylo. Pouze vulgární, fekální a nopravdu nepovedenej humor. Jim Carrey a Jeff Daniels nejdou nahradit, prostě nejdou.

Rozsvěcet se nevyplácí (2009) (studentský film)

Mladý holky z Ulice si odskočily, aby natočili jednu z Urban Legend. Docela solidní, hlavně zapojení hudby z Halloweenu a i pan Přeučil tam sednul.

Asterix v Británii (1986)

Asterix a Obelix tentokrát vyrážejí do Londýnia a ještě dál. Ale ani to jim u mě nepomůže, asi prostě humor Asterixe nechápu, protože mě neoslovuje. Jediný vtipy točící se kolem anglické kuchyně nejsou zas až tak skvělý. Jinak tam nic extra zábavnýho není. Neřikám, že by to byla nějaká velká tregédie, ale smíchy jsem se u toho teda nemlátil.

Kdopak to mluví 3 (1993)

Už ne tak dobré jako předchozí dva díly. Hlavně kvůli tomu, že je to potřetí to samý. Zvířata se sice snaží, ale nestačí to.

Dařbuján a Pandrhola (1959)

Já v tom prostě vidim pohádku, kdy chudý havíř chce to co jim vrchnost odpírá. Pamatuju si jitrnice na stromech, pivo v potoku, smrťáka, léčitelské metody a sládka Padrholu. Další z našich pohádek na kterou se pokaždé rád podívám. U některých pohádek prostě nechci přemýšlet nad tím, že je to podle odborníků kritika socialismu nebo tak něco. Pro mě je to prostě pohádka.