Elitní zabijáci (2011)

Filmy se Stathamem sou vždy samé přehnané akční scény plné nesmyslných přestřelek.Tenhle kousek se však díky bohu vymiká.Scény při atentátech sou celkem realistické.Celý film na mě působí stylem ,,ano žádné drtivé přestřelky,, ale svižná real.akce.

Chvilková slabost (2013) (TV film)

Super nedělní oddychovka.Vašut je kus chlapa a sympaťák jak má být,jeho dialogy s ex manželkou sou jednoduché a kráśné.proto nechápu takhle nízké hodnocení:-((

Tohle je Sparta! (2008)

Jedna pecka za C.Electru,tahle ženská nestárne.V 41 letech taková figura,,panečku klobouk dolů:-)))

Tenkrát na Západě (1968)

Hodně muziky, málo slov.Drsní chlapy s rysy ve tvářích řezanými hodně tupými žiletkami.Drsný pohled střídá ještě drsnější,to vše za doprovodu neuvěřitelné muziky.Bronson na foukací harmoniku hraje jako kapacita.K tomu všemu překrásná Cardinale.Ženská krev a mlíko a ty její oči??Uááááá:-)))Tenhle film sem poprvé v klidu a na jeden zátah shlédl ve 29letech,,,,stydím se ale sem nadšen:-)))

Děti zítřků (1980)

Film točený v Hodoníně a hlavně v Uherském Ostrohu mě dlouhá léta zajímal.Jako Ostrožský rodák hodnotím kladně.:-)))

Ve stínu (2012)

Musím vyzvednout výbornou kameru která mě přenesla do zmiňované doby.Trojan je kapr,,,to se musí nechat.Četl sem tady ostatní komentáře a musím se smát názorům že Trojan není tím pravým detektivem.Názor že detektiv je alkoholik samotář a policajt chlap od rodiny který nic nevyšetří je opravdu amatérskýýýý.Moc koukáte lidičky na filmečky z amééériky:-)))Zlatý český film.:-)))

Černý vlk (1971)

Další z filmů kde můžeme vidět F.Peterku ve vrcholné formě.Samorost jako prase,nezalekl se zvlčilého psa a pěkně mu naložil:-)))

Sirotčinec (2007)

Horory miluju!Spád filmu je na začátku pro mě trošku nudný ale postupem času se napětí pěkně rozjíždí:-)))Dlouho sem se u hororu tak nebál jak teď.Nejvíc byla scéna se sraženou sociální pracovnicí na přechodu pro chodce nákladákem.Její vysutá čelist a posmrtný výdech byl ůůůžasný:-))))

Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film)

Legendární česká komedie.Moje 3 letá dcera tenhle kousek miluje.Takže je všem jasné že sem jej viděl už minimálně 100krát:-)))Ale nikdy neomrzííí:-))

Černý prapor (1958)

František Peterka měl v tomhle snímku 36let,,pánové smekám klobouk,všimli ste si jeho figury???Záda široké jako závodní plavec a ty ramena??Jedna radost:-)))