Ohňostroj (1954)

Nádherná kamera a moc krásná a veselá komedie:-))Romy je ještě holubička ale má jiskru.Její strýček je taky velký sympaták tak jako strejda Gustav se svýma komickýma očima.Povedená komedie:-)))

Postav dom, zasaď strom (1979)

Malebná příroda,malované nářečí,jen je škoda předabovaného Nového.Hudba jedna radost!!!!

Hořící keř (2013) (TV film)

Kdo nezná minulost-ztratí se v minulosti!!!!!!!!Film pro HBO ktery ukáže světu že tenhle národ má koule!!!!Povinně bych tenhle klenot pouštěl žákům než opustí Základní školu.Protože je ostuda když se dnešních mladých lidí zeptáte kdo to byl Palach,co se stalo v '68,'89 apod.a oni plácaj kraviny.Výborné herecké obsazení,ucházející stopáž.Bravo!!!!

Sjezdař (1969)

Opět jsem nalezl skvost.A to díky výborné kameře,krásnému horskému prostředí a herečce Camilla Sparv.Holčina jedna švédská byla překrásná,jen je škoda že ve filmu se její postava utla bez zápletky.Tenhle kousek jen o vlas unikl zařazení do mojí top 10!!!

Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) (TV film)

Krásná hastrmanská pohádka s neskutečným hereckým obsazením.Takové nádherné pohádky se už nikdy točit nebudou,bohužel.

Dynastie Nováků (1982) (seriál)

Výborné herecké obsazení z krásného železničního prostředí.Co herec to pojem.Děda Max je nad věcí a na každý problém má své řešení.Jeho mafianské převlečení alias pojištovák je kouzelné.Hlava rodiny Nováků-R.Brzobohatý je dobrák a přísný šéf jak má být.Maciuchová má šmrnc ale Hanzlík mi přijde trošku potřeštěný.Musím říct že se jedná o super oddychovku:-))

Poslední dům nalevo (2009)

Náhodný výběr a ono ejhle,kousek kterých moc není.Ani vteřina nudy,napětí střídalo napětí.Při znásilnění mi bylo namou duši zle.Dlouhá stopáž tady vůbec není na škodu.nemá cenu se tady rozepisovat,musíte vidět sami:-)))

Cimrman v říši hudby (2006) (divadelní záznam)

Svěrákův koncert.Jeho pochod ala kolonel je nadherný.Vondruškova vtíravost moc milá:-))Další nesmrtelné dílko:-)))

Elitní zabijáci (2011)

Filmy se Stathamem sou vždy samé přehnané akční scény plné nesmyslných přestřelek.Tenhle kousek se však díky bohu vymiká.Scény při atentátech sou celkem realistické.Celý film na mě působí stylem ,,ano žádné drtivé přestřelky,, ale svižná real.akce.

Chvilková slabost (2013) (TV film)

Super nedělní oddychovka.Vašut je kus chlapa a sympaťák jak má být,jeho dialogy s ex manželkou sou jednoduché a kráśné.proto nechápu takhle nízké hodnocení:-((