• Krátkometrážní

Koptashow (2019) (pořad) odpad!

Použijem teraz českú hantírku a spýtam sa: Ty vole, co je to za mrdku? Čo sa to objavilo na obrazovke českej verejnoprávnej televízie? Píčo! Ako je možné, že takýto primitívny, hnusný, debilný tlustoprd dostal priestor v hlavnom vysielacom čase prezentovať svoju úbohosť, bazbrehú trápnosť, nudnú exhibíciu a moderátorskú impotenciu? Kurva Kopta, to je aký kokot? Kde v piči ho vyhrabali? Kto ho pretlačil do ČTV? Splachnite to hovno čo najskôr do žumpy. Veď je to totálny odpad!

Halloween: H20 (1998)

Snímok "Halloween H20" je v poradí siedmy film z kultovej americkej slasher horrorovej série, ktorú v roku 1978 odštartoval americký filmár John Carpenter. Toto pokračovanie, ktoré natočil Steve Miner v roku 1998, by som s prižmúreným okom označil ako taký celkom obstojný priemer. Musím však priznať, že psychopatického vraha Michaela Myersa som už videl aj v lepšej forme. No vďaka jeho temnej, chladnokrvnej charizme, mu predsa len tie tri hviezdičky dám. ***

Halloween (2018)

V roku 1979 natočil americký filmár John Carpenter snímok "Halloween". Stvoril horrorovú legendu. Vdýchol život Michaelovi Myersovi. Odvtedy bolo vyprodukovaných viacero titulov, v ktorých sa objavil tento chladnokrvný, psychopatický vrah. Videl som ich všetky. Niektoré ma bavili viac, iné menej. No zatiaľ posledný Michaelov príbeh, ktorý v roku 2018 zrežíroval David Gordon Green, ma vskutku pohladil po mojej zvrátenej horrorovej duši. Je to surová chuťovka, ktorá vzdáva podctu pôvodnému kultovému snímku. Dokonalá halloweenská atmosféra, skvelý carpentrovský soundtrack a starý dobrý Michael Myers vo výbornej forme. Ak som dobre počítal, tak na svojej vražednej púti Haddenfieldom zamordoval trinásť ľudí. Bol to parádny masaker. Michael mi po dlhom čase zasa urobil radosť. *****

Inaugurácia prezidentky (2019) (pořad) odpad!

SaudoSorošovci sa už nemohli pozerať na nemoslimskú enklávu v podobe V4 uprostred moslimskej EU a investovali obrovské petrodolare a špekulantlibry do anti-slovenskej moslimky Zuzajdy Rašid Čaptavej, marketingového produktu liberálno-fašistickej politickej strany ProAgresívne Slovensko, ktorá sa netají plánmi islamizacie našej vlasti. Zapredané mainstreamové médiá, vrátane prehnitej tv Markíza, boli v orgazmatronickom tranze, keď túto spuchnutú sorošovu barbie inaugurovali za prezidentku. Odporné divadlo, nechutný odpad!

Inaugurácia prezidentky SR (2019) (pořad) odpad!

Zuzanu Čaputovú ešte pred niekoľkými mesiacmi nikto nepoznal. Viezla sa tíško v závese Roberta Mistríka, ktorý bol favoritom neomarxistov a liberálov a do svetla reflektorov sa dostala až po tom, čo sa Mistrík vzdal v jej prospech. Voliči, ktorí si zvolili Čaputovú, volili rovnako ako pred piatimi rokmi, keď zvolili Kisku. Aj teraz volili iba mediálny obraz a aj teraz budú musieť rovnako ako pri Kiskovi vytriezvieť. Volič Čaputovej je v tomto smere nepoučiteľný. Je zásadne ovplyvňovaný médiami hlavného prúdu a nedokáže sám zvážiť argumenty pre a proti. Zásadnou je pre neho emócia, ktorú vytvoria PR agentúry a ktorá v tomto prípade bola “poďme bojovať proti zlu”. Samozrejme, že Čaputová nebude vo funkcii proti žiadnemu zlu bojovať. Práve naopak, bude cieľavedome škodiť Slovensku, lebo sama je zlo. Treťosektorové liberálne zlo. Vlastizradný anti slovenský odpad!

Celý deň obchádzam panelák (1990) (TV film)

Snímok "Celý deň obchádzam panelák" by som označil ako jeden z posledných výdychov skapíňajúcej slovenskej socialistickej televíznej tvorby. Zrežírovala ho Marta Gogálová, do hlavnej úlohy protekčne obsadila svojho synka Iva Ģogála a nezáživný príbeh zasadila do šedej panelákovej bratislavskej Petržalky. Celé je to špatne natočené, herecké výkony všetkých zúčastnených stoja za prd a scenár je jedna veľká nuda. No napriek tomu to má akési podivné nostalgické sídliskové čaro. **

Limahl - NeverEnding Story (1984) (hudební videoklip)

Určite ste takmer všetci videli fantasy film "Nekonečný príbeh" (The NeverEnding Story) a iste poznáte aj rovnomennú titulnú pieseň. Stal sa z toho hit. Doposiaľ som však ani len netušil, kto ju naspieval. Len prednedávnom som náhodou natrafil na oficiálny videoklip ku tomuto songu. Okrem záberov z filmu sa v ňom objavil aj akýsi podivný disco týpek s bizarným účesom. Vôbec som nevedel kto to je. Stará dobrá Wikipedia mi prezradila, že je to anglický popový spevák Limahl. ***

Columbo - Columbo na univerzitě (1990) (epizoda)

Cooper Redman a Justin Rowe sú prominentní vysokoškolskí študenti, ktorým hrozí vyhadzov z univerzity. Profesor D.E.Rusk im prišiel na ich podvody pri štúdiu a chce ich oboch vylúčiť zo školy. Jeho postoj je nekompromisný. Preto Cooper a Justin zosnovajú rafinovaný plán a profesora zavraždia. Zaistia si nepriestrelné alibi. Sú presvedčení o tom, že spáchali dokonalú vraždu. Lenže majú smolu. Vyšetrovania tohto prípadu sa totiž ujme policajný detektív poručík Columbo. ****

Už dost, šéfe! (2013) (pořad)

Svojrázny kuchár Zdeněk Pohlreich je hviezdou českej súkromnej televízie Prima. Keď som ho prvý krát videl v roku 2009 v projekte "Áno, šéfe", tak som len čumel, že čo je to za exota. Zdalo sa mi ako keby Fantomas vyjebal strýka Festera do prdele a ten po deviatich mesiacoch vysral tohto namysleného vulgárneho kreténa. No ale bolo to aspoň niečo nové. Avšak všetky tie ďalšie narýchlo zbúchané pičoviny v ktorých sa Pohlreich objavil ma už vyložene srali. Tento ušmudlaný chlap sa mi fakt sprotivil. *

Vařte jako šéf! (2013) (pořad) odpad!

Svojrázny kuchár Zdeněk Pohlreich je hviezdou českej súkromnej televízie Prima. Keď som ho prvý krát videl v roku 2009 v projekte "Áno, šéfe", tak som len čumel, že čo je to za exota. Zdalo sa mi ako keby Fantomas vyjebal strýka Festera do prdele a ten po deviatich mesiacoch vysral tohto namysleného vulgárneho kreténa. No ale bolo to aspoň niečo nové. Avšak všetky tie ďalšie narýchlo zbúchané pičoviny v ktorých sa Pohlreich objavil ma už vyložene srali. Tento ušmudlaný chlap sa mi fakt sprotivil. Stal sa z neho neznesiteľný odpad!