Hříšný tanec (1987)

Moje hodnocení není objektivní, toto byl hit své doby a pro mě klasika. Možná naivní a přitom v některých věcech reálnější než jiné snímky, 80. léta měla ve filmovém světě nezapomenutelné kouzlo.

Nepřítel státu (1998)

Konspirační megablábol o všemocné skupině "vládců světa" ztělesněné politikem a jeho věrnými agenty v podání pubertálních floutků, kteří ovládají pohádkovou technologii kontrolující všechno a všechny . Koukám, že lidi uvěří už úplně všemu. Sralo mě na takový nesmysly koukat, a pořád nevím, co si o filmu myslet, jinak je totiž docela dobrý a Scottova režie s Gene Hackman jsou velké plus.

Chvění (1990)

Hodně podivná překvapivě vtipná a zábavná prdel:)

Odvážný Crusoe (2008) (seriál)

Něco mezi Tarzanem, Nickem Sloterem a MacGyverem.

International (2009)

Hlavní hrdinové jsou bezesporu skvělí, akce byla napínavá a vše působí vážně a reálně, za to body nahoru. Ale bohužel scénář je průměrný a i když šlo o hodně, tak já se pořád nemohl zbavit dojmu, že vlastně nejde o nic :) Třeba to chtělo více agentského dobrodružství, co já vím. Jinak je to další z řady filmů, které se odehrávají v mnoha městech, štáb si pěkně zacestoval, ale na kvalitu snímku to nemá žádný vliv, podobně jako Bondové, Bourneové atd. Silné tři, ale pořád jen tři.

Cesta draka (1972)

Kvalita filmu pochopitelně mizerná, ale za 70. léta:) a především za legendární soubor Bruce Lee – Chuck Norris dvě hvězdy nad rámec, než by si film býval zasloužil.

Interview (2007)

Zajímavý snímek s překrásnou Siennou Miller a úžasným Stevem Buscemim. Hodina zajímavého a zábavného tlachání, rád bych se Stevem měnil, ale konec, jakkoliv překvapivý, byl překombinovaný a udělal z reality jen a jen film. Navíc mi nějak uniklo, proč to ona vlastně celé od začátku dělala, co tím získala? Škoda, potenciál to mělo větší.

Dva mezci pro slečnu Sáru (1970)

Asi nejslabší film s Clintem co jsem viděl. To nejhorší je jistojistě příběh, který je opravdu slaboučký, a to tak, že místy jsou zde viditelně protahované scény, aby nebyla stopáž hodina. Scénář byl napsaný zřejmě přes noc a o zábavu se stará opravdu jen frajer Clint. Za zmínku stojí povedená hudba, ale to už je opravdu vše.